"target="_blank"

Call of Duty: Modern Warfare 2 Torrent İndir

 


Call of Duty: Modern Warfare 2 Torrent İndir

Call of Duty: Modern Warfare 2, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan ve birinci şahıs gözünden oynanan bir fps türünde video oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için 10 Kasım 2009’da dünya çapında piyasaya sürüldü. OS X için olan sürüm Aspyr tarafından geliştirildi ve 20 Mayıs 2014’te piyasaya sürüldü. Xbox 360 sürümü, 2018’de Xbox One için geriye dönük olarak uyumlu hale getirildi. Call of Duty serisinin altıncı oyunudur. Call of Duty 4: Modern Warfare oyunu ile aynı hikaye üzerinde devam eder. Keyifli oyunlar.

Call of Duty: Modern Warfare 2, Oyunun kampanyası, Captain Soap MacTavish’in önderlik ettiği özel kuvvetler birimi olan Task Force 141’i konu alıyor. Rus Ultranationalist partinin lideri Vladimir Makarov ve ülkeyi Rus işgalinden koruyan ABD Ordusu Rangers’ı avlıyorlar. Oyunun ana oynanabilir karakterleri 141’den Sergeant Gary “Roach” Sanderson ve Army Rangers’den ise Private James Ramirez’dir. Kaptan MacTavish bu kampanyada daha sonra oynanabilir hale geldi. Oyunda, serinin daha önceki oyunlarında görülmeyen birkaç yeni özellik ve modla geniş bir multiplayer modu bulunuyor. Düşmanlarınıza karşı çetin bir savaş vereceksiniz. Kendinizi düşman askerlerinden koruyun; korunmak için sağlam nesnelerin arkasında durun ve uygun bir zamanda ateşe başlayın. 

Modern Warfare 2, çeşitli oyun siteleri tarafından tüm zamanların en iyi fps oyunlarından biri olarak nitelendirildi. 24 saat içinde oyun Kuzey Amerika ve Birleşik Krallık’ta yaklaşık 4,7 milyon kopya sattı. 2013 itibariyle oyun 22,7 milyon kopya satmıştır. Yayınlanmasına ek olarak, Modern Warfare 2: Ghost adlı oyunun karakterlerinden birine dayanan bir çizgi roman serisi de üretildi. Oyunun başarısına rağmen, oyuncuların bir hava alanına terör saldırısı yapmasını sağlayan bir bölümü yüzünden eleştiriler aldı. Call of Duty: Modern Warfare 3 adlı devam oyunu, 2011 yılında piyasaya sürüldü ve Modern Warfare hikayesini tamamladı. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Microsoft Windows XP / Windows Vista
  İşlemci:Intel Pentium 4 3.2 GHz / AMD Athlon 64 3200+
  Bellek:1 GB RAM
  Ekran Kartı:256 MB NVIDIA GeForce 6600GT / ATI Radeon 1600XT
  Sabit Disk:12GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 10 Kasım 2009
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow
 Boyut: 11.07 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir