"target="_blank"

Call of Duty WW2

 

Call of Duty: WW2, Activision tarafından geliştirilen, en popüler birinci şahıs gözünden oynanan savaş oyunu serisinden birisidir. Call of Duty: WWE2, oyuncuların ısrarlı isteği sonucu, Activision’un eski çağ oyunlara dönmesinin bir sonucu olarak geliştirilmiştir. Bu oyunda, tekrardan ikinci dünya savaşına girip, NAZİ’leri birer birer misyonlarda etkisiz hale getireceğiz. 3 Kasım 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Sitemizde Call Of Duty: Infinite Warfare bulunmaktadır. Keyifli oyunlar…

Call of Duty: WW2 Torrent indir

Call of Duty: WW2, İkinci dünya savaşının en iyi deneyimini bu oyun ile yaşayın. Call of Duty serisi bu oyun ile birlikte uzay çağı konseptinden çıkarak, köklerine yeniden dönüyor. İkinci dünya savaşının atmosferini iliklerinize kadar hissederken, aynı zamanda görsel açıdan son derece güzel bir deneyim yaşamış olacaksınız. Eğer ki kendinize FPS alanında güvenen bir oyuncuysanız, bu oyunu en zor modda oynayarak, kendinizi ve oyunun yapay zekasının gücünü sınayabilirsiniz; aynı zamanda, daha gerçekçi bir deneyim elde etmiş olursunuz. Sitemizde Call of Duty Modern Warfare Remastered bulunmaktadır.

Oyunun kampanyası Avrupa kıtasında yer alıyor ve Batı cephesindeki savaşları takiben 1. piyade tümeninden bir “squad – grup” etrafında geçiyor ve esas olarak “Overlord” operasyonunun tarihsel olaylarını anlatıyor. Oyuncular, takım arkadaşlarının mühimmat, can ve bomba desteği sağladığı Ronald “Red” Daniels adında bir askeri kontrol ediyor.; bunların hiçbiri kampanyada otomatik olarak yenilenmiyor. Çok oyunculu mod, kampanyada görülmeyen harita konumlarına sahiptir. Mod ayrıca yeni bir “division – bölük” yaratma sistemine de sahiptir. Serinin önceki oyunları bir bölük oluşturma özelliğini içeriyordu, bu oyun öyle değil. Eğer sitemizden memnun kaldıysanız tekrar bekleriz!

Call of Duty: WWII, Sledgehammer Games tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan; birinci şahıs perspektifinden oynanan aksiyon-macera ve savaş türünde bir video oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 3 Kasım 2017’de dünya çapında piyasaya sürüldü. Call of Duty serisinin on dördüncü ana oyunudur. Call of Duty: World at War adlı 2008 yılında çıkmış oyundan sonra serideki II. Dünya Savaşı sırasında geçecek ilk oyundur. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Battlefield 1


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7 64-Bit
  İşlemci:Intel® Core™ i3 3225 3.3 GHz / AMD Ryzen™ 5 1400
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB / AMD RX 550 2 GB
  Sabit Disk:90 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 3 Kasım 2017
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 63 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir