"target="_blank"

Call of Duty 1 Torrent İndir

 


Call of Duty 1 Torrent İndir

Call of Duty 1, Infinity Ward adlı şirket tarafından geliştirilip, Activision tarafından yayınlanmıştır. Birinci şahıs perspektifinden oynanan aksiyon ve savaş kategorisinde olan bir video oyunudur. Popüler Call of Duty serisinin ilk oyunudur. Oyun, id Tech 3 motorunun değiştirilmiş bir versiyonunu kullanılarak II. Dünya Savaşı’nın piyade ve türlü yoğun savaşını simüle ediyor. Temasının ve oynanışının büyük bir kısmı Medal of Honor serisine benziyor; Bununla birlikte, Call of Duty, II. Dünya Savaşı’nın İngiliz, Amerikan ve Sovyet tiyatrolarında sahnelenen birçok bakış açısını sergiliyor. Keyifli oyunlar…

Call of Duty 1, Oyun, oyuncuları görevler sırasında destekleyen ve oyun sırasındaki durum değişikliklerine tepki veren yapay zeka mekaniğini oyun dünyasına tanıttı. Bu mekanik ilk olarak bu oyunda kullanılmıştır. Bu, daha önceki birinci şahıs savaş oyunlarında sıkça gösterilen “tek başına ilerlenen” yaklaşımının aksine, takım tabanlı bir oyun sundu. Bu oyun için Infinity Ward’ın geliştirme ekibinin çoğu, Medal of Honor: Allied Assault geliştirilmesine yardım eden üyelerden oluşuyordu. Bu nedenle bu oyun, Medal of Honor oyununa çok benzemektedir.

Oyuncunun iki ana silah slotu vardır. Bir tabanca yuvası ve ek olarak on adet el bombası taşınabilir. Ölen askerler tarafından düşürülen silahlar, oyuncu tarafından alınabilir. Daha sonra çıkacak olan Call of Duty oyunlarının aksine, serinin ilk oyunu olan bu oyun, oyuncunun farklı atış modları arasında geçiş yapmasına imkan sağladı (tek atış veya otomatik atış). Call of Duty, “iron-sight” bulunan ilk savaş oyunlarından biriydi; Sağ tuşa basıldığında, oyuncu artan hassasiyet için silahtaki gerçek manzaraları hedef alır. Oyuncunun taşıdığı silahlara ek olarak, monte edilmiş makineli tüfekler ve diğer sabit silah yerleştirmeleri oyuncu tarafından kontrol edilebilir.

Oyun, sağlık çubuğunun yansıttığı sınırlı miktarda sağlıkla standart bir sağlık puan sistemi kullanıyor. Seviyeler boyunca dağılmış ya da bazı düşmanlar tarafından düşürülmüş sağlık paketleri, oyuncu hasar aldığında sağlığı yükseltmek için kullanılır. Herkese iyi eğlenceler dileriz… 

Sitemizden Call of Duty serisinin diğer oyunlarını indirebilirsiniz


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 98 / ME / 2000 / XP
  İşlemci:Pentium III 600 MHz or Athlon 600 MHz
  Bellek:128 MB
  Ekran Kartı:32 MB
  Sabit Disk:1.4 GB
Fragman

 Çıkış Tarihi: 29 Ekim 2003
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 1.41 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“oyunu kurarken sizlerden bir cd-key istenecek, yorumlar kısmında paylaştım.”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir