"target="_blank"

Car Mechanic Simulator 2018 Torrent İndir

 

Car Mechanic Simulator 2018 Torrent İndir

Car Mechanic Simulator 2018, Ünlü araba tamir etme serisi olan Car Mechanic Simulator serisinin, en güncel oyunu. Daha önce 2014 ve 2015’de çıkış yapmış olan bu serinin geliştiricleri, 2015’den bu yana yeni oyun için hazırlanıyordu. Söz verdikleri gibi oyuna bol bol çeşitli içerikler eklendi. Daha iyi grafikler, daha iyi motor, daha iyi bir atmosfer ile bu oyunu sizlere denemenizi tavsiye ediyorum. Keyifli oyunlar…

Car Mechanic Simulator 2018, Müşterilerin şikayetlerine göre arabaları inceleyin, ve gerekli düzeltmeyi uygulayın. Kendi garajınızı para kazandıkça geliştirin. Car Mechanic Simulator 2018, Araba detaylarına dikkat çekmenin inanılmaz derecede ayrıntılı ve son derece gerçekçi simülasyon oyununda onarım hizmet imparatorluğunuzu kurun ve genişletin. Eğer sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz.

Yeni Barn Find modülünde ve Junkyard modülünde klasik ve benzersiz araba bulun. Kendi başınıza üretilen otomobilinizi Car Editor’da da ekleyebilirsiniz. Araba detayına dikkatin şaşırtıcı olduğu bu inanılmaz derecede ayrıntılı ve son derece gerçekçi simülasyon oyununda onarım hizmeti olan imparatorluğunuzu inşa edin ve genişletin. Samanlık ve çöplükte özgün ve klasik araçlar bulun. Hatta araba Editörü ile “self made” araba ekleyebilirsiniz. Serinin diğer oyunları olan Car Mechanic Simulator 2014‘ü ve Car Mechanic Simulator 2015‘i sitemizde bulabilir ve rahatlıkla indirebilirsiniz!

Car Mechanic Simulator 2018 ayrıca eski otomobillerin satış için mevcut olduğu veya koleksiyonunuz için satın alındığı araba ihalelerini de içerir. Fotoğraf modunun dahil edilmesiyle, fotoğraflardan öncesi ve sonrası çarpıcı olabilir. Oyunun sonsuz sayıda rastgele oluşturulmuş görevi sizi meşgul (ve özellikle kirli) tutacaktır. Her görev zaman kısıtlaması ve çeşitli zorlukları nedeni ile oyuncuyu zorlayacak bir mücadele oluşturuyor. Ek ve ekstra araçlara ihtiyaç duyulursa, satın alınabilir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: My Summer Car


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows(64-bit) 7
  İşlemci:Intel Core i3 3.0 GHz
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:NVidia GeForce GTX 660 2GB VRAM
  Sabit Disk:20 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 28 Temmuz 2017
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 9 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir