"target="_blank"

Cities: Skylines Torrent İndir

 


Cities: Skylines Torrent İndir

Cities: Skylines, Yayımcılığını Europa Universalis ve Hearts of İron serilerinden bildiğimiz Paradox’un üstlendiği Cities Skylines şehir kurma ve yönetme oyunudur. Oyun ilk olarak Mart 2015’te Windows, macOS ve Linux işletim sistemleri için piyasaya sürüldü, Xbox One ve PlayStation 4 oyun konsollarına bağlantı noktaları 2017’de piyasaya sürüldü ve Eylül 2018’de Tantalus Media tarafından Nintendo Switch için çıkış yaptı. Oyun, eleştirmenlerden olumlu yorumlar aldı ve ticari bir başarı oldu, Mart 2019 itibariyle tüm platformlarda altı milyondan fazla kopya sattı. Ana oyunun üzerine birçok ek paket çıkartılmıştır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Colossal Order tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan bir şehir kurma oyunudur. Oyun tek oyunculu açık uçlu şehir kurma simülasyonudur. Oyuncular imar, karayolu yerleştirme, vergilendirme, kamu hizmetleri ve bir alanın toplu taşımacılığını kontrol ederek şehir planlaması yapmaktadır. Oyuncular, bütçesi, sağlığı, istihdamı ve kirliliği dahil olmak üzere şehrin çeşitli öğelerini korumaya çalışır. Oyuncular ayrıca bir şehri “sandbox” modunda tutabilirler; bu da oyuncuya sınırsız bir yaratıcı özgürlük kazandırır.

Cities Skylines, Klasik şehir oluşturma simülasyonuna modern yaklaşımdır. Ayrıca, katmanlı ve zorlu simülasyona karşı iyi bir karşı denge olarak oyunun tarzınıza uyacak şekilde oyun modunu düzenleme olanağını da içerir. Sadece hayal gücünüzle sınırlandırmışsınız, bu yüzden kontrolü ele alın ve gökyüzüne ulaşın! Şehrinizi en iyi şekilde yönetin. Sakinlerinize su, elektirik sağlayı. Çöplerini toplayın ve ölüleri mezarlara nakledin. İyi bir başkan olun! Keyifli oyunlar.

Oyuncular, 2-2 kilometreye (1,2 mi × 1,2 mi) alana eşdeğer bir arsa ile oyuna başlarlar. Oyuncu, yol, konut sanayi ve ticaret bölgeleri ve elektrik gücü, su ve kanalizasyon gibi temel hizmetleri şehirlerine ekleyerek insanların bu şehre göç etmelerini teşvik eder. Zamanla insanların diğer şehirlerden oyuncunun şehrine göç etmeye başlarlar; bunun hızı oyuncunun oyun becerisine bağlıdır. Bazen, eğer oyuncu şehri kuramazsa ya da para sıkıntısından dolayı şehir yarım kalırsa şehirdeki insanların şehri terk edip, yeni yaşam alanlarına göç etmeye başlarlar. Bu yüzden paranızı iyi kullanın, insanları şehrinize çekin ve bir metropol yaratın!

Şehir belli nüfus seviyelerinin üstüne çıktıkça, oyuncu okullar, itfaiye istasyonları, polis karakolları, sağlık tesisleri, atık yönetim sistemleri, vergi yönetim düzenlemeleri, transit ve şehri yönetmek için diğer özellikleri içeren yeni şehir iyileştirmelerinin kilidini açabilecek. Bu özelliklerden biri, oyuncuya şehirlerinin bölümlerini ilçe olarak atayabilmesini sağlar.

Oyuncu belirlediği ilçelere, gelişme türlerini sınırlandırmak, yalnızca tarımsal sanayi sektörlerine izin vermek, ilçedeki sakinlere trafiği azaltmak için ücretsiz toplu taşıma imkanı sağlamak, yüksek vergi seviyelerini artırmak gibi özel düzenlemeleri uygulamak üzere yapılandırılabilir. Keyifli oyunlar dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
  İşlemci:Intel Core 2 Duo, 3.0GHz / AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB / ATI Radeon HD 5670, 512 MB
  Sabit Disk:4 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 10 Mart 2015
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 2.04 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir