"target="_blank"

Sid Meier’s Civilization 5

 

Sid Meier’s Civilization 5, Yayımcılığını 2K’nın üstlendiği Sid Meier’s Civilization V sıra tabanlı strateji denildiği zaman akla ilk gelen oyunlardan birisidir. Oyun 23 Eylül 2010 tarihinde çıkmış olmasına rağmen, hala güncel bir oyun olup, oyuncular tarafından oynanmaktadır.
Sid Meier’s Civilization V, Onlarca medeniyetten birisini seçin teknolojileri araştırın diğer ülkeler ile ilişkiler geliştirin ve görkemli bir imparatorluk kurun. Oyunda Türkler bulunuyor. Civilization V tur bazlı strateji oyunudur. Keyifli oyunlar dileriz…

Civilization 5 Torrent indir

Civilization 5, oyuncu araştırma, keşif, diplomasi, genişleme, ekonomik kalkınma, hükumet ve askeri Fetih yoluyla farklı zafer koşullarını elde etmeye çalışırken, harita üzerinde geleceğe tarih öncesi çağlardan bir medeniyet yaratır. Oyun, serideki önceki oyunların “Kare karoları” yerine altıgen karolar ile tamamen yeni bir oyun motoruna dayanıyor. Civilization IV’ün ve genişleme paketlerinde yer alan birçok unsur: din ve casusluk gibi, oyundan kaldırıldı veya değiştirildi (bunlar sonraki açılımlarında yeniden tanıtılsa da).

Savaş sistemi, askeri birliklerin istiflenmesini kaldırarak ve şehirlerin doğrudan yakındaki düşmanlara ateş ederek kendilerini savunmalarını sağlaması ile yeniden tasarlandı. Buna ek olarak, haritalar bilgisayar kontrollü şehir Devletleri ve ticaret, diplomasi ve Fetih için kullanılabilir olmayan oyuncu karakterleri içerir. Steam’de indirilebilir. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

Sid Meier’in Civilization V, Firaxis Games tarafından geliştirilen Civilization serisinde 4X bir video oyunudur. Oyun Eylül 2010’da Microsoft Windows’ta, 23 Kasım 2010’da OS X’d ve 10 Haziran 2014’te Linux’ta yayınlandı. Oyuncular tarafından çok beğenildi ve hala oyuncular tarafından oynanmaktadır ve popülaritesini bu zamanlarda dahi korumaktadır. Serinin bir diğer oyunu olan Civilization 6‘yı sitemizde bulabilir ve indirebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
 
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows® Vista SP2/ Windows® 7
  İşlemci:Intel Core 2 Duo 1.8 GHz / AMD Athlon X2 64 2.0 GHz
  Bellek:2GB RAM
  Ekran Kartı:256 MB ATI HD2600 XT /, 256 MB nVidia 7900 GS / Core i3
  Sabit Disk:8 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 23 Eylül 2010
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Complete Edition Proper
 Boyut: 5.71 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir