"target="_blank"

Command & Conquer: Red Alert 2 Torrent İndir

 

Command & Conquer: Red Alert 2 Torrent İndir

Command & Conquer: Red Alert 2, WestWood Stüdyosu tarafından geliştirilip, Electronic Arts tarafından dağıtılan Red Alert 2, 21 Ekim 2000 tarihinde piyasa sürülmüştür. Tepeden bakış açısı ile hızlı tempolu taktisel bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Eski strateji oyuncuları için vazgeçilmez olan Red Alert 2‘yi sitemizden torrent biçiminde indirip sorunsuzca yuri’s revenge ek paketi ile oynayabilirsiniz. Sovyetler ve Müttefikler arasındaki soğuk savaş dönemini konu alan oyunda iki tarafın ülkelerinden birini seçin ve savaşı kazanmak için elinizden gelen her şeyi yapın. En hızlı şekilde para kazanmaya ve asker üretmeye bakın. Harita üzerinde kontrol sahibi olmak rakibinizi büyük oranda kısıtlayacaktır. Düşmanlarınızdan hızlı davranın, birim üretin ve onların üslerini yıkın! Gerçek zamanlı bu zor strateji oyununda düşmanlarınızı ezin! 

Oyunda, oynanış sadece para toplamaktan ibarettir. Bir oyuncu eğer rakibinden daha çok para topluyorsa, o oyuncu rakibini rahatlıkla yenebilir. Oyunda, para çeşitli yollarla toplanabilir. En yaygın olanı Maden kamyonlarını Cevher ve / veya Mücevher toplamak ve bunları Rafineriye taşımaktır. Bir oyuncu ayrıca petrol yerlerini (bazı haritalarda bulunan nötr binalar) ele geçirerek kalıcı bir kazanç elde edebilir. Ayrıca Müttefik ve Sovyet oyuncuları için iki kez birer para kaynağı var, yani haritada bulunan rastgele kasaları toplamak ve oyuncu tarafından kontrol edilen binaları satmak. Müttefik oyuncular, düşmanın parasını çalmak için casus kullanan üçüncü bir kerelik para kaynakları vardır. Para, bina ve birimleri inşa etmek ve onarmak için harcanır. Her iki durumda da, bir kimsenin parası azsa inşaat ve birim üretimi durur. Keyifli oyunlar. 

Çeşitli uluslar, Sovyet veya Müttefik grupların üyesidir. Red Alert 2’nin aldığı en büyük övgülerden biri, belirli bir ülke olarak oynamanın aslında bir fark yaratması. Red Alert 1’de böyle bir özellik yoktu ve oyuncuları bir süre sonra çok sıkıyordu. Bu oyun ile birlikte oyun daha eğlenceli ve çeşitli bir hal aldı. Her ülkenin kendine has özellikleri, birimleri ve binaları var. Her ülkenin temel binaları ve birimleri varken, her milletin kendine özgü bir birimi veya eşsiz bir yeteneği veya yapısı vardır. Bu popüler strateji-çarpışma oyunlarını değiştirdi ve yeni stratejilere izin verdi. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi: Win XP
  İşlemci: Pentium III
  Bellek: 320 MB
  Ekran Kartı: Radeon 7000 64mb
  Sabit Disk: 2 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 21 Ekim 2000
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 1.84 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir