"target="_blank"

Cossacks 3 Torrent İndir

 


Cossacks 3 Torrent İndir

Cossacks 3, Ukrayna kökenli geliştirici GSC Game World tarafından Microsoft Windows için yapılan gerçek zamanlı bir strateji video oyunudur. Oyun 2001 yılıuıda çıkmış Cossack 1’in yeniden yapımıdır. Avrupa Savaşları ve bir kez daha 17. ve 18. yüzyıl Avrupa’sında belirlendi. Keyifli oyunlar!

Orijinal 12 ülke, 70 tip ünite, 100 teknoloji ve 140’ın üzerinde tarihi yapının yanı sıra bu ülkeler tekrardan evrene dönüş yapıyor. Oyun, binlerce kişiye orduyla 8 oyuncuya (orijinalinden 1 tane daha fazla) destek veriyor. Yenilenmiş oyun mekaniği, çok çeşitli ünite çeşitleri, çok yönlü ve yakın alanlarla mücadele, arazi bonusları ve gerçekçi bir balistik motor seçeneği oyuncuya hem insan hem de yapay zeka rakiplerine karşı sınırsız sayıda taktik fırsatı sunuyor. Oyun aynı zamanda rastgele haritaların esnek kişiselleştirmesini de yeniden ortaya koyuyor. Oyunun içerisinde Osmanlı devleti yer almaktadır.

Beta testi 22 Nisan 2016’da başladı.Bunun ardından oyun 20 Eylül 2016’da Microsoft Windows için dünya çapında çıkış yaptı. 20 Haziran 2017’de bir Linux versiyonu yayımlandı. Aralık ayının başında geliştiriciler, 13 Aralık’ta yayınlanacak ilk indirilebilir içerik olan Brilliance Günleri’nin yayınlandığını duyurdular. Bu ek paket yeni bir Polonya kampanyası, yeni görevler, Polonya için yeni birimler ve 2 ek ülke; Danimarka ve Hollanda’yı kapsıyor.

Geliştiriciler, resmi “modding” desteğinden ve oyunu yapmak için kullanılan araçları paylaşma niyetlerinden bahsetti. Ayrıca, modding topluluğuyla yakın çalışacaklarını ve çıkış yaptıktan sonra oyuna daha fazla içerik eklemeyi amaçladıklarını belirttiler. Cossacks 3, inceleme toplayıcı bir web site olan Metacritic’e göre profesyonel eleştirmenlerden “karışık veya ortalama” yorumlar aldı. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP/7/8/10
  İşlemci:Intel® Core 2 Duo 1,6 GHz/AMD 3000+
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 2600 PRO 256Mb /
  Sabit Disk:4 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 20 Eylül 2016
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 1.3 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir