"target="_blank"

Counter-Strike: Global Offensive Torrent İndir

 

Counter-Strike: Global Offensive, Valve tarafından üretilmiş ve bir efsane haline gelmiş Counter Strike serisinin en son ve gelişmiş sürümü.Counter-Strike: Global Offensive, 5v5 tabanlı teroristlerin ve anti teroristlerin bulunduğu birinci kişi gözünden oynanan fps ve aksiyon oyunudur. 2 Tür sınıftan birini seçin. Teröristleri seçtiyseniz amacınız bombayı kurup hedefi imha etmek. Anti-Teröristleri seçtiyseniz teröristlerin bombayı kurmasını engellemek ve tüm teröristleri imha etmek ana amacınız. Counter-Strike: Global Offensive, Bu sürümde Orijinal resmi sunucularda oynayamayacaksınız ama dert etmeyin korsan çoklu oyunculu sunucularda ve tek başınıza bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Birinci şahıs perspektifinden oynanmaktadır. 

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), Hidden Path Entertainment ve Valve Corporation tarafından geliştirilen çok ve tek oyunculu moda sahip aksiyon-fps türünde bir video oyunudur. Counter-Strike serisinin dördüncü oyundur ve 21 Ağustos 2012’de Microsoft Windows, OS X, Xbox 360 ve PlayStation 3 için piyasaya sürülürken, Linux sürümü 2014’te piyasaya sürüldü. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Oyun, çıkış yaptıktan sonra eleştirmenlerinden olumlu eleştiriler aldı; oyunun oynanışı ve serinin önceki oyunlarına olan bağlılığı nedeni ile olumlu yorumlar aldı, ancak bazı erken özelliklerinden dolayı eleştirildi ve konsol ile PC sürümleri arasındaki farklar nedeniyle dikkat çekti. Piyasaya sürüldüğü günden bu yana ayda yaklaşık olarak 11 milyon oyuncuyu oyuna çekti ve Valve’ın sponsor olduğu birçok turnuva ile aktif bir rekabet ortamı yarattı. Aralık 2018’de Valve, oyunu kozmetik ürünlerden elde edilen gelire odaklanan ücretsiz bir oyuna dönüştürdü. Keyifli oyunlar dileriz…

Counter-Strike: Global Offensive, birbiri ile savaşan iki ana takımı baz alır: Teröristler ve Anti-Teröristler. Her iki tarafta yapmaları gereken görev boyunca karşı tarafı etkisiz hale getirmeyi amaçlamaktadır. Teröristler, oyun moduna bağlı olarak, bombayı yerleştirmeli veya rehineleri savunmalı, Anti-Teröristler de bombanın kurulmasını engellemeli, bombayı etkisiz hale getirmeli veya rehineleri kurtarmalıdır. Her biri o moda özgü farklı özelliklere sahip dokuz oyun modu vardır. Oyun, aynı zamanda oyuncuların özel Valve sunucularında oynanmasının yanı sıra topluluğun üyelerinin kendi haritalarını özel haritalar ve oyun modlarıyla barındırmasına izin veren eşleştirme desteğine de sahiptir. Oyunun “Battle Royale” oyun modu, “Danger Zone – Tehlikeli Bölge” adı ile 2018 yılında çıkış yaptı. Eğer sitemizden memnun kaldıysanız tekrar bekleriz!

Tavsiye Oyun: Battlefield 1


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
İşletim SistemiWindows® 7/Vista/XP
  İşlemci:Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:256 MB VRAM Drexct 9 uyumlu ekran kartı
  Sabit Disk:15 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 21 Ağustos 2012
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: v1.36.1.2
 Boyut: 6.3 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

(Multiplayer ve Singleplayer oynayabilirsiniz)
“Eğer oyuna giremezseniz Csgo_Updater.exe’ye tıklayarak güncelleme yapınız.”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir