"target="_blank"

Crusader Kings 2 Torrent İndir

 
Crusader Kings 2 Torrent İndir

Crusader Kings 2 Torrent İndir

Crusader Kings 2, Gerçek zamanlı strateji oyunları geliştirmekte olan Paradox tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. Orta çağ’da geçen gerçek zamanlı strateji ve rol yapma oyunudur. Devletinizin hakimiyetini alın, politikanın içine girin ve rakiplerinize karşı kazanın. 12 Şubat 2012 tarihinde bilgisayar için çıkmıştır. Ana oyununun çıkışından sonra daha güncel ve çeşitli kılmak adına Paradox birçok ek paket çıkarmıştır. Sitemizdeki sürümü ise çıkan tüm ek paketleri kapsamaktadır! İyi eğlenceler dileriz… Aynı geliştirici şirket (PARADOX) en yeni strateji oyununu piyasaya sürmüştür. Imperator Rome sitemizde bulunmaktadır. Bu oyunu beğenenler, o oyunu da beğeniyorlar. Tavsiye ederiz…

Crusader Kings 2, Karanlık Çağlar kapanıyor olabilir, ancak Avrupa hala kargaşa içinde. Küçük lordlar, parçalanmış yerler üzerinde kontrol sağlamak için zor durumda kalmış krallara karşı geliyorlar. Papa, Hristiyanları Kutsal toprakları korumak için, piskoposların ve onların zenginliklerinin yatırımları ile bir Haçlı Seferi çağrısında bulunuyor. Şimdi büyüklük zamanı. Devletini genişlet ve hanedanının geleceğini güvence altına al. Masanızı doldurun, vasiler atayın, yasaları tanıtın ve yüzlerce soyluyla etkileşim kurun. Keyifli oyunlar!

Tavsiye Oyun: Europa Universalis 4


Görüntüler

 Çıkış Tarihi: 14 Şubat 2012
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 2.1 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

( Oyunun en güncel sürümüdür, Jade Dragon dlcsi dahil daha önce çıkmış tüm dlcleri kapsamaktadır. )

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir