"target="_blank"

Crusader Kings 3

 


Crusader Kings 3 Torrent İndir

Crusader Kings 3, Europa Universalis ve Hearts of Iron gibi son derece popüler gerçek zamanlı strateji oyunları serisinin geliştiricisi İsveç kökenli Paradox tarafından geliştirilmiş, Crusader Kings serisinin en yeni üyesi sizlerle! Aşık ol, savaş, entrika çevir ve mükemmelliği elde etmek için savaş! Entrika çevirmeli ve krallık içerisinde güçlenmelisin. Oyun orta çağda geçmektedir. Crusader Kings 2 ayrıca sitemizde yer almaktadır. 

Crusader Kings 3, 867 yılında ya da 1066 yılında başlayan oyun orta çağda geçmektedir. Hanedanınızın yönetimini ele alın ve onu büyütmek için çeşitli yollardan savaşlar verin. Birçok krallığı, düklüğü ve imparatoruluğu ele geçirin ve onların yönetimini ele alın. Kendi ordunuzu oluşturun, kralınıza bu ordu ile yardım edin ya da bir kral olarak kendi ordunuzu oluşturun! Diplomasi yardımı ile ittifaklar kazanın ve bu sayede elinizi güçlendirin… Ek paketler ile daha detaylı bir hal alan bu oyunu sizlere Royal Court ek paketi ile sunmaktayız… İyi eğlenceler dileriz! 

Tavsiye Oyun: Age of Empires 4


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows® 8.1 64 bit
  İşlemci:Intel® Core™ i3-2120 / AMD® FX 6350
  Bellek:6 GB RAM
  Ekran Kartı:Nvidia® GeForce™ GTX 660 (2GB) / AMD® Radeon™ HD 7870 (2GB)
  Sabit Disk:8 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 1 Eylül 2020
 Tür: Strateji
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Codex
 Boyut: 3.5 GB / Royal Court DLC’sini kapsar.
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir