"target="_blank"

Crysis 2 Torrent İndir

 


Crysis 2 Torrent İndir

Crysis 2, Crytek tarafından geliştirilip, Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Mart 2011’de Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için Kuzey Amerika, Avustralya ve Avrupa’da piyasaya sürülen birinci şahıs aksiyon, fps ve bilim kurgu video oyunudur. Resmen 1 Haziran 2009 tarihinde açıklandı, oyun Crysis serisinin ikinci oyunudur. 2007 yılında çıkış yapan ilk Crysis oyununun genişletilmiş ve devam oyunudur. Hikaye Richard Morgan tarafından yazılmıştır. Cryengine 3 oyun motorunu ile geliştirilmiş ve konsollara sunulmuş olan ilk oyun oldu. Bir netice olarak Crysis 3, 2013 yılında piyasaya sürüldü. Keyifli oyunlar!

Crysis 2, Birinci şahıs gözünden oynanır. Oyuncu Alcatraz denilen bir kuvvet “Recon Marine” rolünü üstlenir. Selefine benzer şekilde, silah ve yetenekleri özelleştirme özgürlüğü sağlar. Crytek, gerçek bir orman ortamında (Far Cry ve Crysis gibi) başka bir oyun ortamından kaçınmak istedi; New York Şehri bir “kentsel orman” olarak adlandırıldı ve buna göre tasarlandı. Kentsel atmosfer, ilerleyen ve planlanan saldırıları ile ilgili yeni seçenekler sunuyor. Oyuncuların zeminde, binalarda ve tahrip olmuş yerlerde gezmeleri mümkün. Oyuncu, orijinal Crysis 1’den dönen Army Delta Force subayı Laurence “Prophet” Barnes’dan Nanosuit 2.0’ın sahipliğini kazanan “Alcatraz” adlı bir askerin kontrolünü üstlenir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP, Vista veya Windows 7
  İşlemci:Intel Core 2 Duo 2Ghz , AMD Athlon 64 x2 2Ghz
  Bellek:2GB
  Ekran Kartı:9 GB
  Sabit Disk:512Mb RAM’li NVidia 8800GT, 512Mb RAM’li ATI 3850HD
Fragman

 Çıkış Tarihi: 22 Mart 2011
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: FLT
 Boyut: 7.68 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir