"target="_blank"

Cuphead Torrent İndir

 


Cuphead Torrent İndir

Cuphead, StudioMDHR tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir bağımsız aksiyon, platform türünde video oyunudur. İlk kez 2014 yılında tanıtılan oyun, Eylül 2017’de Microsoft Windows ve Xbox One’a, Ekim 2018’de de MacOS’a, Nisan 2019’da Nintendo Switch platformları için yayınlandı.

Cuphead’in oynanışı, serpiştirilmiş koşu ve silah seviyeleri ile sürekli “boss” dövüşleri etrafında toplanmıştır. Oyun ayrıca rol yapma elemanları ve dallanma seviyesi dizisi içeriyor. Cuphead’in ölümler arasındaki tüm donanımları koruyan sonsuz bir yaşam mekanizması vardır. Oyuncu, silahla atış seviyesinden toplanan paraları kullanarak dükkandan silahlar ve “Takılar” (özel yetenekler) satın alabilir. Oyuncu karakterleri, pembe renkle işaretlenmiş belirli nesnelerde, çeşitli efektlerde kullanılabilen bir parry saldırısına sahiptir; bunların en önemlisi, daha güçlü saldırılara olanak sağlayan “süper metre” yi arttırmasıdır. Keyifli oyunlar.

Cuphead, Klasik bir koşu oyunu olmasının yanı sıra, savaşlara da odaklanmış bir aksiyon oyunudur. 1930’ların karikatürlerinden esinlenen görseller ve sesler ile, dönemin aynı teknikleriyle, yani geleneksel elle çizilmiş cel animasyon, suluboya fonları ve orijinal caz kayıtlarıyla özenle yaratılmıştır; tadını çıkarın.

Bir seviyeyi tamamladıktan sonra, oyuncu, bir “boosu” yenmek için harcadığı zamanı, alınan / kaçınan hasar / kaçırılmış saldırı sayısı gibi faktörlerle performansına göre bir dereceye girecektir. Seviyelere, kendi gizli alanları olan dünyaya tepeden aşağıya bir bakış açısı ile erişilebilir. Oyun aynı zamanda başka bir oyuncunun Mugman olarak oynamasına izin veren iki oyunculu bir yerel kooperatif moduna da sahiptir.

Cuphead, hareketli karakterlerin kontrolünü ele geçiren bir veya iki oyuncuya sahiptir. Cuphead ve erkek kardeşi Mugman, patronuyla savaşan ve şeytana olan borcunu geri ödeyecek kadar çeşitli seviyelerde savaşırlar. Oyun, sanat tarzı için övgüyle karşılandı ve zorlayıcı oynanış tarzından dolayı dikkat çekti; Ağustos 2018’e kadar üç milyondan fazla kopya satarak hem kritik hem de ticari bir başarı oldu. Oyun birçok ödül kazandı ve sanat, animasyon ve müzik dallarında övgüler aldı. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Win 7
  İşlemci:Intel Core2 Duo E8400, 3.0GHz / AMD Athlon 64 X2 6000+, 3.0GHz
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:Geforce 9600 GT / AMD HD 3870 512MB
  Sabit Disk:20 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 29 Eylül 2017
 Tür: Platform
 Platform: PC
 Sürüm: GOG
 Boyut: 1.9 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir