"target="_blank"

Cyberpunk 2077

 


Cyberpunk 2077 Torrent İndir

Night City adındaki bir şehirde geçen, üçüncü şahıs gözünden oynanan bir aksiyon-macera oyunudur. Vücut düzenlemesi, güç ve cazibe ile dolu bu şehirde tehlikeli bir maceraya atılacaksın. V adlı karakter olarak oynayacaksın. Rol yapma unsurlarını barındırır ve bilim kurgu türünde bir oyundur.

Ünlü Polonya kökenli ve The Witcher serisinin geliştiricisi olarak ün salmış olan CD PROJEKT RED tarafından geliştirilen oyun, bugları nedeni ile çok fazla eleştiri aldı. Bununla birlikte çok uzun süre oyuncular tarafından beklendi ancak beklentileri karşılamadı, oyuncular oyunun bugları ve grafik düşürtmeleri nedeni ile oyunu eleştirdi. Oyun çıplaklık içermektedir. Oyun şu anda Steam platformunda oyuncular tarafından olumlu yorumlar almaya devam etmekte.

Firma, gelen birçok şikayet üzerine oyundaki bugları düzeltmeye devam etmekte. Night City şehrinin sokaklarında kendi efsaneni inşa etmek için ekipmanlarını kullan ve düşmanlarını alt et! Zorlu bir mücadele vereceksin ve yükselmek için sana verilen bazı görevleri yapacaksın. Oyun TÜRKÇE dil desteğine sahiptir, ayarlardan Türkçe dilini seçiniz.


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7 ya da 10
  İşlemci:Intel Core i5-3570K ya da AMD FX-8310
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 780 ya da AMD Radeon RX 470
  Sabit Disk:70 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 10 Aralık 2020
 Tür: Rol Yapma
 Platform: PC
 Sürüm: 1.3
 Boyut: 66.8 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir