"target="_blank"

Dark Souls 1 Remastered Torrent İndir

 

Dark Souls 1 Remastered Torrent İndir

Dark Souls, FromSoftware tarafından geliştirilen ve Namco Bandai Games tarafından yayınlanan aksiyon ve rol yapma türünde bir video oyunudur. FromSoftware’un Demon’s Souls oyununun manevi varisi olan oyun, Souls serisindeki ikinci oyundur. Japonya’daki PlayStation 3 ve Xbox 360 için Eylül 2011’de FromSoftware tarafından ve sonraki ay Namco Bandai Games tarafından dünya çapında piyasaya sürüldü. Dark Souls, kurgusal bir krallık olan Lordran’da geçmektedir. Oyuncular, lanetlenmiş ve ölmeyen birinin türünü keşfetmesi yönündeki rolünü üstleniyor. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye oyun: Sekiro Shadows Die Twice

Dark Souls, piyasaya sürüldüğü sırada eleştirel beğeni topladı ve şimdiye kadar yapılmış en büyük video oyunlarından biri olarak kabul edildi; eleştirmenler, savaşın derinliğini, karmaşık seviye tasarımını ve dünyasını övdü. Ancak, oyununun zorluğu karışık eleştiriler aldı. Bazıları sağladığı zorlukları överken, diğerleri gereksiz yere oyuncuyu zorladığı için eleştirdi. Oyunun orijinal Windows sürümü diğer sürümler kadar iyi karşılanmadı ve birçok teknik konuya yönelik eleştiri aldı. Sitemizden Dark Souls 2 indirebilirsiniz.

Oyunun yeniden yapılandırılmış bir sürümü olan Dark Souls: Remastered, Mayıs 2018’de PlayStation 4, Xbox One ve Windows için; 19 Ekim 2018’de Nintendo Switch için yayınlandı. Yeniden yapım, Polonya stüdyosu QLOC tarafından, Switch sürümü ise Virtuos tarafından adapte edildi. Oyun, Nintendo Switch dışındaki tüm platformlarda saniyede 60 kare hızında çalışıyor ve PlayStation 4 Pro, Xbox One X ve Windows’ta 4K çözünürlüğü destekliyor. Çevrimiçi çoklu oyuncu üzerine adanmış yeni sunucular eklenmesi ile çevrimiçi maksimum oyuncu sayısı dörtten altıya çıkarılmış ve ilk olarak Dark Souls III‘te tanıtılan parola eşleştirmesi eki dahil birçok değişiklik yapılmıştır. Sizlere sitemizde bu oyunun 24 Mayıs 2018 tarihinde yeniden yapımını sunuyoruz. Daha iyi grafiklere sahip. Keyifli oyunlar.


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP , Windows Vista, Windows 7
  İşlemci:Intel Core 2 Duo E6850 GHz+ / AMD Phenom II X2 545 3.0 GHz+
  Bellek:2 GB
  Ekran Kartı:GeForce 9800 GTX+ / ATI Radeon HD 4870+
  Sabit Disk:4GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 24 Mayıs 2018
 Tür: Rol Yapma
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 6.6 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir