Darksiders 3 Torrent İndir

 


Darksiders 3, Gunfire Games tarafından geliştirilip, THQ Nordic tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 2018 yılında piyasaya sürülmüştür. Üçüncü şahıs bakış açısından oynanan, hack and slash, aksiyon, macera ve rol yapma türünde bir video oyunudur. Açık bir dünyaya sahiptir. Darksiders 2’nin devam oyunudur ve Darksiders serisindeki üçüncü oyundur. Üç bin oyuncu oyunu incelemiştir ve bu incelemelerin %70’i olumludur. Metacritic web sitesinden 100 puan üzerinden 70 almıştır. Bu verilere göre oyunun ortalama bir oyun olduğunu, ne iyi ne de çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ortalama bir oyun oldu ancak satma başarısı da elde etti. Tadını çıkartın!

Darksiders 3, “Castleroid” oynanış unsurunu içeren bir aksiyon-macera oyunudur. Oyuncular, Savaş ve Ölüm’ün (War and Death) kız kardeşi olan Fury’nin kontrolünü alacaklar. Fury en belirsiz, esrarengiz “four horsemanlardan” birisidir. Fury bir büyücüdür ve savaş sırasında kılıca, kırbaca, öldürmeye, hançere ve büyüye güvenmektedir. Fury kendisinin savaş kapasitesini geliştirdikçe çeşitli silahları kullanarak daha güçlü hale gelebilir. Çeşitli becerileri açacak ya da kendisine güç kazandıracak olan silahlar ile düşmanlarına karşı savaşacak. Silahı ve büyüsü ile düşmanlarını yok edecek. Oyun Büyük Britanya’da tüm platformlarda çok satan 32. oyun oldu. Verilen raporlara göre Steam platformunda piyasaya sürüldükten sonra, sadece bu platformda bir haftada 71,000 kopya satmıştır. 18 Şubat 2019 tarihinde THQ Nordic bu oyunun finansal açıdan başarılı olduğunu ve Darksiders serisine gelecek yeni oyun için bütçe sağladığını açıkladı. Bu nedenle gelecek yıllarda serinin devam oyununu görmemiz olasıdır. Herkese iyi eğlenceler dileriz.  

Tavsiye Oyun: Lords Of The Fallen


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 / 8 / 10 64 bit
 İşlemciAMD FX-8320 (3,5 GHz) / Intel i5-4690K (3,5 GHz)
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıGeForce GTX 660 / Radeon R7 370 with 2 GB VRAM
 Sabit Disk25 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 27 Kasım 2018
 Tür: Hack and Slash
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 22 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir