"target="_blank"

Dawn of Man

 


Dawn of Man, Bağımsız bir firma olan Madruga Works tarafından geliştirilip, yayımlanmıştır. 1 GB gibi düşük bir boyuta sahiptir. İnşa etme türlerinde yer alan oyunlardan hoşlananların seveceği türden bir oyun. Banished oyununa tarz olarak benzemektedir. Türü nedeni ile de Cities Skylines oyununa benzemektedir. Hayatta kalmak için inşa ettiğiniz türden bir oyun. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Dawn of Man Torrent indir

Dawn of Man, Taş Devrinde geçmektedir. Oyuncular sahip oldukları halkı hayatta tutabilmek için kaynaklar toplamalı ve kendilerini çeşitli hayvanlardan koruyabilmek için inşa etmeli, silah geliştirmelidirler. Oyunun kapalı betası 17 Ekim 2018 tarihinde yayımlanmıştı. Oyuncular, ilk modern insanların yerleşkesini yönetecek. Oyun devirler boyu sürecektir ve oyuncu hayatta kalma sıkıntısı çeken insan topluluğuna rehberlik edecektir. Oyun başlangıçta Taş Devrinde (Stone Age) başlayacak ve topluluk geliştikçe Demir Çağına (Iron Age) geçiş yapılacaktır. İnsanlığın 10.000 yıllık tarihini içeren bu oyun, ilk insanların yaşamlarını oyunculara aktaracaktır. Oyuncular topluluğu hayatta tutmalı, genişlemeli ve zorluklara karşı evrim geçirmelidirler. Doğanın acımasızlıkla fırlattığı zorlukları bertaraf edin ve insanları hayatta tutun! Kaynakları düzgün kullanın. Yemek toplayın ve topluluğu büyütün. Tadını çıkartın!


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7/8/10 (64 bit)
 İşlemci2 GHz çift çekirdek
 Bellek4 GB RAM
 Ekran Kartı1 GB VRAM (Shader Model 3)
 Sabit Disk2 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 1 Mart 2019
 Tür: Strateji
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Plaza
 Boyut: 1.1 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“oyunun en güncel sürümüdür.
çıkmış tüm ek paketleri ve güncellemeleri kapsamaktadır. tadını çıkartın!”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir