"target="_blank"

Dead Cells Torrent İndir

 


Dead Cells (Türkçesi ile Ölü hücreler) Motion Twin tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir roguelike-metroidvania türünde video oyunudur. Erken erişiminden yaklaşık bir yıl sonra, 7 Ağustos 2018’de Microsoft Windows, mac OS, Linux, Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için Piyasaya Sürüldü. Parkur-platform ve aksiyon kategorisinde yer almaktadır. Oyuncular tarafından beğenilmiştir. Erken Erişim sürümünden yaklaşık bir yıl sonra, Dead Cells 730,000 kopya sattı, ve tam sürümünden hemen önce 850.000 kopya satımını aştı. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Dead Cells, Oyunda, oyuncu bir zindanda bir cesedin kontrolünü ele geçiren balçık benzeri bir yaratığın rolünü üstlenir, bu sayede çıkış yolları için savaşmaları gerekir. Oyuncu, içindeki ölümsüz yaratıklarla savaşmak için prosedürel olarak üretilen seviyelerin keşfedilmesiyle çeşitli silahlar, hazine ve diğer araçlar kazanır. Zaman zaman, oyuncu “hücreler”, kalıcı yükseltmeleri satın almak veya silahlar almak için oyun içinden puanlar toplayaabilir. Dead Cells, bir “permadeath” sistemi kullanır ve oyuncunun her bir ölüm örneği üzerine tüm hücreleri ve diğer para birimlerini veya öğeleri kaybetmesine neden olur. Geliştirici şirket olan Motion Twin, bu oyunun geliştirilmesinde aşamasında The Binding of Isaac adlı oyundan ilham almıştır. Oyun, eleştirmenlerin puanlarını toplayan bir web sitesi olan Metacritic’ten 89 gibi çok yüksek bir puan almıştır. 

Oyun, 2017 Ping Ödülleri’nde “En İyi İndie (bağımsız) oyunu” için aday gösterildi, ve IGN’NİN en iyi 2017 oyunları Ödüllerinde “En iyi aksiyon oyunu” kategorisinde ikinci oldu. 2018 Altın Joystick Ödülleri’nde “En İyi İndie oyunu” ödülünü kazandı, diğer adaylıkları ise “En İyi Görsel tasarım” ve “yılın nihai oyunu”idi. Aynı zamanda oyun Ödülleri 2018’de “en iyi aksiyon oyunu” ödülünü kazandı, oysa diğer adaylığı “En İyi bağımsız oyun”içindi. Aynı zamanda Gamer’s Choice (oyuncuların seçimi) ödüllerinde “Fan favori İndie oyun” için aday gösterildi, ve Avustralya Oyunları Ödülleri’nde “yılın bağımsız oyun” için, ve New York oyun Ödülleri’nde En İyi İndie oyun için off Broadway Ödülü kazandı. National Academy of video game Trade Reviewers Ödülleri’nde, oyun “kontrol tasarımı, 2D veya sınırlı 3D” ödülünü alırken, diğer adaylıkları “Sanat yönü, fantezi”, “kontrol hassasiyeti”, “oyun, orijinal eylem” aynı zamanda SXSW oyun Ödülleri’nde “oyun mükemmelliği” ve “en umut verici yeni Fikri Mülkiyet” için aday gösterildi, ve 15.İngiliz Akademi Oyunları Ödülleri’nde “orijinal mülkiyet” için aday gösterildi. Bu nedenle son derece başarılı ve etkili bir oyun oldu diyebiliriz! Eğer parkur, platform tarzında oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu oyun sizler için iyi bir seçim olabilir. Keyfini çıkarın ve arkadaşlarınıza sitemizden bahsedin! Şimdilik güle güle!

Tavsiye Oyun: Hollow Knight


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7+
 İşlemciIntel i5+
 Bellek2 GB RAM
 Ekran KartıNvidia 450 GTS / Radeon HD 5750
 Sabit Disk500 MB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 7 Ağustos 2018
 Tür: Platform
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow
 Boyut: 697 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir