"target="_blank"

Dead Space 1 Torrent İndir

 

Dead Space 1 Torrent İndir

Dead Space, Bu korkutucu evrende sadece ölü var.Alanında son derece popüler olmuş ve beğenilmiş Dead Space serisinin ilk oyunu.Uzak bir gezegende kıymetli bir eser ortaya çıktı ve siz onu almaya gittiniz.Gezegene vardığınızda işler hiçte istediğiniz gibi gitmiyor ve uzay gemisinin mürettabatı korkunç bir şekilde katlediliyor. Dead Space, Sen bu katledilenlerden olmayacaksın ve elinde bulunan ekipmanlar ve silahlar ile canavarlara karşı koyacaksın. Keyifli oyunlar dileriz…

Dead Space, Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için EA Redwood Shores (daha sonraları viseral Games olmuştur) tarafından geliştirilen bilim kurgu, hayatta kalma ve korku video türünde bir oyunudur. Oyun Ekim 2008’de yayınlandı. Oyun, bir yıldızlar arası madencilik gemisi olan USG Ishimura’da, canavarlar ile savaşan bir mühendis olan Isaac Clarke’ın kontrolünü oyunculara verir. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

Oyun, eleştirmenler tarafından yaygın bir şekilde dünyanın en iyi video oyunlarından biri olarak anıldı ve genellikle oldukça beğenildi. 2 Milyondan fazla kopya sattı. Serinin devam oyunları olan Dead Space 2 ve Dead Space 3; sırasıyla 25 Ocak 2011, ve 5 Şubat 2013 tarihinde piyasaya sürüldüler.

Oyuncu, Isaac Clarke adında bir gemi sistem mühendisi olan karakteri kontrol ediyor. Oyuncular ilerleyebilmek için uzay gemisini istila etmiş canavarlar ile savaşmalıdır. Mürettebat katledildi ve cesetleri “Necromorph” olarak bilinen canavarlara dönüştürüldü. Oyun boyunca, her biri farklı yeteneklere sahip ve yenmek için farklı taktikler gerektiren çeşitli “Necromorph” türleri ortaya çıkacaktır. Oyun üçüncü şahıs perspektifinden oynanmaktadır. Herkese iyi eğlenceler…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Microsoft Windows® XP SP2
  İşlemci:2.8 GHz
  Bellek:1 GB RAM or more for Windows XP (2 GB
  Ekran Kartı:Direxct 9 ve Shader 3.0 uyumlu ekran kartı 256 MB VRAM
  Sabit Disk:7.5 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 20 Ekim 2008
 Tür: Korku
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 7.43 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir