Death’s Gambit Torrent İndir

 


Death’s Gambit, Amerika kökenli bir stüdyo olan White Rabbit tarafından geliştirilip, Adult Swim Games tarafından yayınlandı. Aksiyon ve platform türünde yer alan bir video oyunudur. 517 MB gibi düşük bir boyuta sahiptir ve bu nedenle indirip deneyebilirsiniz. Platform oyunlarını seven oyuncuların hoşuna gidecek tarzdadır. Microsoft Windows ve PlayStation 4 platformları için Ağustos 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Rol yapma elementlerini içeren aksiyon-macera türünde bir platform oyunudur. 14 Ağustos 2018 tarihinde tam olarak piyasaya sürülmüştür. Oyuncuların ve eleştirmenlerin yorumlarına göre oyun ortalama bir oyun olmuştur. Tadını çıkartın!

Death’s Gambit, 2D grafikleri piksel estetiği ile harmanlamıştır. Böylelikle oyun, oyunculara özgün bir grafik sunmuştur. White Rabbit adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirildi. Oyunun ana esin kaynağı büyük ölçüde “Metroidvania” türündeki oyunlardır. Geliştirici firma oynarken eğlendikleri oyunları bu platform oyununa entegre etmek istediler, onların beğendiği ve oyuna eklemek istedikleri oyun bunlardır: Castlevania, Dark Souls, ve Shadow of the Colossus. Castlevania adlı oyun, bu oyunun sanat yönünü etkilemiştir. Superbrothers: Sword & Sworcery EP adlı bağımsız bir oyunda aynı şekilde Death’s Gambit’i etkilemiştir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Cuphead


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 32 Bit
 İşlemciIntel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core
 Bellek2 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce 9600 GT/ AMD Radeon HD 6450
 Sabit Disk1 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 14 Ağustos 2018
 Tür: Rol Yapma
 Platform: PC
 Sürüm: Razor1911
 Boyut: 517 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir