"target="_blank"

DECA

 


Deca, Başta Jorge Diaz Alcaraz ve Eduardo San adlı oyun geliştiricileri olmak üzere birçok bağımsız kişi tarafından geliştirilip, yayımlanmıştır. Birinci kişi gözünden oynanır. Korku türünde yer alan bir video oyunudur. Oyuncuyu geren ve korkutan bir atmosfere sahiptir. 20 Aralık 2018 tarihinde DECA, Microsoft Windows platformu için piyasaya sürüldü. Oyunu 18 yaşından büyüklere tavsiye ederiz. Steam böyle bir ibare koymuş… Tadını çıkartın!

Deca Torrent indir

Deca isimli bir Psikiyatri hastanesinin içinde yer alan bir korku oyunudur. 1960 senesinde geçmektedir. Baş karakterimiz bu DECA hastanesinde uyanır. Buraya nasıl geldiğini ve ne yaptığı bilmez ve kan kaybetmektedir. Burada her şey çok karanlıktır ve etrafı görmekte zorlanır ancak ara sıra gelen florasan ışığından yerde var olan birkaç ceset görür. Macera ve aksiyon burada başlar. Eğer bu oyunu beğendiyseniz, Outlast ve The Evil Within adlı korku oyunlarını da beğenebilirsiniz. Tavsiye ederiz, keyifli oyunlar dileriz… 


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64 BIT
 İşlemciIntel Core i7-2670QM
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıGeForce MX940
 Sabit Disk3 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 20 Aralık 2018
 Tür: Korku
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Hoodlum
 Boyut: 4.2 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir