"target="_blank"

Depraved Torrent İndir

 

Depraved


Depraved Torrent İndir

Depraved, Evil Bite adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. Tepeden bakış açısıyla oynanan kaynak yönetimi, şehir kurma, strateji ve simülasyon oyunudur. Kasaba halkına yiyecek ve su sağlayın, böylece aç kalmayacak veya susuz kalmayacaklar. Onları sert iklimlere ve hastalıklara karşı koruyun. Onlara ateş ve giyecek sağlayın. 20 Temmuz 2018 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. İyi eğlenceler dileriz…

Depraved, Vahşi batıya yerleşmiş hayatta kalma yönleri ağır basan bir şehir kurma oyunudur. Kasabalar kurun ve kasaba halkına yiyecek ve diğer hammaddeler tedarik etmek için önemli karakollar kurun. Mevsimlere, tehlikeli hayvanlara ve haydutlara karşı diren ve Vahşi Batı’yı fethet. Bu oyunda Vahşi Batı’daki öncülerin lideri sizsiniz. Maceranıza prosedürel olarak oluşturulmuş bir dünyada, sadece bir dolu taşıtla ve dolu bir kaynakla başlamak üzeresiniz. İlk yerleşiminiz için uygun bir yer seçin ve ana doğadan yapı malzemeleri temin edin ya da sakinleriniz için yeni bir ülke yaratmak için ticaret yapın. Sakinlerin ne kadar mutlu olursa, kasaba daha hızlı büyür. Halkı mutlu etmek için çaba gösterin ve büyüyün. 


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64 bit
 İşlemciX64 Dual Core CPU, 3+ GHz
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıNvidia GeForce GTX 770 or AMD Radeon R9380
 Sabit Disk3 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 20 Temmuz 2018
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Erken Erişim
 Boyut: 2.1 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir