"target="_blank"

Deus Ex: Mankind Divided Torrent İndir

 

Deus Ex: Mankind Divided Torrent İndir

Deus Ex: Mankind Divided Yıl 2029 Sen Adam Jensen çok tecrübeli bir gizli ajansın. Kendine has silahların var. Dünya çapındaki komployu çözmek için görevlendirildin. Deus Ex: Mankind Divided’de sorunları ortadan kaldıracak tek adam sensin. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Deus Ex: Mankind Divided, eidos Montréal tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için Ağustos 2016’da Square Enix tarafından dünya çapında yayınlanan; birinci kişi gözünden oynanan aksiyon-savaş ve rol yapma türünde bir video oyunudur. Linux ve macOS sistemleri için sürümler sırasıyla 2016 ve 2017’de piyasaya sürüldü. Eğer sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

Bu oyun Deus Ex serisinin dördüncü oyunudur ve 2011 yılında çıkış yapmış Deus Ex: Human Revolution’ın devamıdır. Oyun, birinci şahıs gözünden oynanışı, gizli ve rol yapma elemanları ile birleştirdi. Praxis kitleri ile ana karakterin yeteneklerinin özelleştirmesine izin verecek olan keşif ve mücadele yerleri oyunda bulunmaktadır. Karakterler arasındaki konuşmalar, konuşma seçenekleri ve olayların nasıl oynandığını etkileyen önemli hikaye noktalarıyla çeşitli yanıtlara sahiptir. Oyuncular, ana kampanyaya ek olarak “Breach ve cyberspace-set Challange” modlarını oynayabilir. “Breach” modu daha sonra ücretsiz oldu ve bağımsız bir ürün olarak piyasaya sürüldü.

Oyun uzun bir tanıtım kampanyasından sonra 2015 yılında açıklandı. Daha sonra pazarlama sloganları gazeteciler tarafından eleştirildi ve oyuncu tepkisi nedeniyle katman tabanlı olan ön sipariş kampanyası iptal edildi. Lansman sonrası, hikaye tabanlı indirilebilir içerik 2016 yılında piyasaya sürüldü. Mankind Divided oyununun eleştirileri olumluydu. Hikaye anlatımı, oynanış tarzı ve grafiklerinden dolayı eleştirmenler tarafından övgüler aldı. Eleştiriler ise kampanyasının kısalığı ve temalarının ele alınmasına odaklandı. Oyun satış listelerinde son derece yüksek sıralarda yer alsa da, ticari bir hayal kırıklığı olduğu söylentileri vardı ve serinin beklemeye alınacağı iddia edildi. Keyifli oyunlar dileriz…

Tavsiye Oyun: Call of Duty: WW2


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7.1 SP1 (64-bit)
  İşlemci:Intel Core i3-2100 veya AMD dengi
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:AMD Radeon HD 7870 (2GB) veya NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)
  Sabit Disk:45 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 3 Mayıs 2018
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: CPY ve REPACK
 Boyut: 77 / 20 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir