DiRT 4 Torrent İndir

 

DiRT 4 Torrent İndir

DiRT 4, Codemaster şirketi tarafından geliştirilen, Dirt serisinin 2017 yılında çıkış yapmış en son oyundur. Dirt 4 farklı kamera açılarından, oyuncularına realistik bir off-road yarış deneyimi sunan, yarış,simülasyon ve spor oyunudur. Oyun 9 Haziran 2017 tarihinde satışa çıkarılmıştır. Dünya lideri arazi yarış serisi geri döndü! DiRT 4, en zorlu ralli, rallycross ve landrush yollarıyla yüzleşirken seni üretilen en güçlü makinelerin direksiyonuna geçirir. Çığır açan Senin Aşaman sistemi, bir düğmeye basarak milyonlarca rota oluşturabilmeni sağlar. Herkese iyi eğlencerler dileriz. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

Dirt 4 “rally” odaklı bir yarış oyunudur. Oyuncular farklı hava koşullarında asfalt ve off-road arazide yarışırlar. Rally beş farklı yerde geçmektedir: Fitzroy Avustralya’da, Tarragona İspanya’da, Michigan Amerika Birleşik Devletleri, Värmland İsveç ve Galler Powys. Otomobiller, 1980’lerin B grubu otomobilleri, 1990’ların ve 2000’lerin A grubu ve n grubu otomobilleri ve 2010’ların R grubu otomobilleri gibi çok çeşitli rekabet sınıflarından ve zaman dilimlerinden seçilmiştir. Oyun, dünya rally arabaları veya Dünya Rally Şampiyonası ile ilgili herhangi bir unsur içermiyor. Dirt 4 ayrıca, oyuncunun tanımladığı bir ayar ve parametrelere dayanarak prosedürel olarak ralli aşamaları üreten “Sahne alanınız” adlı yeni bir özellik sunar. Oyun ralli modu için herhangi bir lisanslı içeriğe sahip olmadığından, Sahne alanınız oyuncunun kariyer modunda sürdüğü tüm aşamaları oluşturmak için kullanılır. Keyifli oyunlar.


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7, Windows 8, Windows 10 64 BİT
  İşlemci:AMD FX Serisi / Intel Core i3
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:AMD HD5570 / NVIDIA GT440 1GB VRAM
  Sabit Disk:50 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 9 Haziran 2017
 Tür: Yarış
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 31.6 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir