"target="_blank"

DiRT Rally Torrent İndir

 
DiRT Rally

DiRT Rally Torrent İndir

Dirt Rally, Codemaster şirketi tarafından geliştirilip, dağıtılmıştır. Atmosferik, simülasyon ve yarış oyunudur; birden fazla bakış açısından oynanabilmektedir. Şimdiye kadar yapılmış en otantik ve heyecan verici rally oyunudur, DiRT topluluğu tarafından 80 milyon milden fazla yolda test edilmiştir. Yükseltmeler, onarmalar ve parça kurulumlarını kapsar. 7 Aralık 2015 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows ve Linux için çıkışını gerçekleştirmiştir.

Dirt Rally’de dünyanın en hızlı off-road araçlarıyla yarışın! Fizik motorunun hissiyatını hissedin. Size verilen “zorlayıcı görevleri” tamamlayın. Rally şampiyonası moduna girin ve en alt seviyeden başlayarak, tüm rakiplerinizi bir bir yenin, kariyerinizi ve para gelirinizi arttırın! Takım yönetimi:  Her biri farklı becerilere sahip olan ve aracın farklı parçaları için onarım sürelerini iyileştiren ekip üyelerinizi işe alın. İyi eğlenceler dileriz… Ayrıca sitemizden DiRT 4 indirebilirsiniz.

Tavsiye Oyun: Need for Speed Payback


Oyundan Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7, Windows 8, Windows 10 64 BİT
  İşlemci:AMD FX serisi veya Intel Core i3 serisi
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:AMD HD5450 / Nvidia GT430 / Intel HD4000 1 GB VRAM ile
  Sabit Disk:50 GB kullanılabilir alan gerekiyor
Fragman

Çıkış Tarihi: 7 Aralık 2015
 Tür: Yarış
Platform: PC
Sürüm: Reloaded
Boyut: 20.44 GB
İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir