"target="_blank"

Dishonored 2 Torrent İndir

 


Dishonored 2 Torrent İndir

Dishonored 2, Arkane Studios tarafından geliştirilen, Dishonered, serisinin 2. Oyunu. Birinci şahıs gözünden oynanan, gizliliğe dayalı, hikaye tabanlı, aksiyon ve macera oyunudur. Oyun 11 Kasım 2016 tarihinde satışa çıkarılmış olup, 6 Haziran 2017 tarihinde SteamPunks tarafından kırılmıştır. Böylelikle Denuvo kullanan bir oyun daha kırılmış oldu. Serinin ilk oyununda da olduğu gibi yine, doğaüstü yetenekleri olan bir suikastçi görevini üstleneceksiniz. Keyifli oyunlar!

Dishonored 2, Tasavvufun ve endüstrinin çarpıştığı bir dünyada yolunuzu çalar. İmparatoriçe Emily Kaldwin veya kraliyet koruyucusu Corvo Attano olarak oynamayı seçer misin? Oyunun görünmeyen yoluna çıkacak, acımasız dövüş sistemini tam olarak kullanacak mısınız yoksa ikisinin karışımını mı kullanacaksınız? Düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için karakterinizin benzersiz güçleri, silahları ve araçlarını nasıl bir araya getireceksiniz? Hikaye, oyunun elle hazırlanmış misyonlarının her biri boyunca oynarken, seçimlerinize tepki vererek ilginç sonuçlar verir.

Olumlu bir karşılaşama ile piyasaya sürüldü. İlk oyundan bu yana yapılan iyileştirmelerden övgüyle söz edildi, bunlardan bazılarını şöyle sırayalabiliriz: Daha zorlu gizlilik mekanizması, Emily ve Corvo’nun her iki oyun stiline uyarlayabilme kabiliyeti, sanat yönü, bireysel görevlerin yaratıcı tasarımı, ve oyunun tekrar oynanabilirlik sunması, geliştirilmiş yapay zeka. Eleştiri, genel anlatıların eksikliğine odaklandı. Bunun yanı sıra, PC sürümüyle ilgili teknik hatalar nedeniyle de olumsuz biçimde karşılandı. Dishonored 2, Yılın Oyunu Ödülünü 2016’da En İyi Aksiyon / Macera Oyunu ve 2017 NAVGTR Ödülleri’nde Kostüm Tasarımı ödülünü kazandı.

İlk oyunda olduğu gibi, oyuncunun doğaüstü güçlere erişimi bu oyunda da vardır. Bu güçler isteğe bağlıdır ve oyuncu tarafından reddedilebilir, zorunlu değildir. Bu doğaüstü güçlerin reddedilip reddedilmediğinden bağımsız olarak, oyuncu, bonecharms ve runes keşfi için yardımcı olan bir kalp eşyası alır; bunlar sırasıyla pasif yetenekler ve beceri puanları sağlar; eğer güçler oyuncu tarafından istenilmezse, bunlar ek paralara çevrilir. Bu kalp eşyası aynı zamanda oyuncunun karşılaştığı insanların sempatik, suçlu veya katil olup olmadığını da ortaya çıkarabiliyor. İlk oyundan farklı olarak, yükseltme sistemi birden fazla yol ve daha olası güncellemeleri olan bir yetenek ağacına değiştirildi; Bir güç ölümcül ya da ölümcül olmayan bir yükseltme alabilir. Her karakterin kendine özgü güçleri vardır. Bir düşmanın bakışlarını yönlendirdiği yer de dahil olmak üzere oyuncunun çevresini daha kolay tanımlayan güç “Dark Vision” her ikisi için de mevcuttur. Her iki oynanabilir karaktere uygulanan başka bir yetenek ağacı, daha hızlı koşma ve daha yükseğe atlama kabiliyeti veya kemik kemirimi oluşturma kabiliyeti gibi mana tüketmeyen daha pasif yeteneklerin kilidini açar. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7/8/10 64 BİT
  İşlemci:Intel Core i5-2400/AMD FX-8320
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GTX 660 2GB/AMD Radeon HD 7970 3GB
  Sabit Disk:60 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 11 Kasım 2016
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: SteamPunks
 Boyut: 35.2 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir