"target="_blank"

DmC: Devil May Cry | Torrent İndir |

 
Spesifik bir havası olan Dante ile, iblislerin kökünü kurutun

DmC: Devil May Cry | Torrent İndir |

 Çıkış Tarihi: 24 Ocak 2013
 Tür: Hack and Slash
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 8.33 GB

 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler

 

 

 

Hakkında

DmC: Devil May Cry, Ninja theory tarafından geliştirilmiş, Capcom tarafından dağıtılmış, Hack and Slash türünün en ünlü serilerinden olan DMC, yani uzun hali ile Devil May Cry olan serinin en güncel oyunu olup, 2013 yılının ocak ayında çıkmış; nispeten eski bir oyun olmasına rağmen, günümüzde hala oynanabilirliği yüksek bir oyun.

DmC: Devil May Cry, Üçüncü şahıs perspektifinden oynanan, yine spesifik bir havası olan Dante karakterini canlandıracağımız, güzel bir hikaye ile kurgulanmış bir evrende geçen, aksiyon ve hack and slash oyunudur.

Dante, otoriteye ya da genel olarak topluma saygı duymayan genç bir adamdır. Dante insan olmadığını biliyor, aynı zamanda hayat boyunca ona işkence eden iblisleri sevmediğini de biliyor.


DmC: Devil May Cry, Dünyalar arasında yakalanırsa, kötü ve zor hissediyor. Dante olarak iblislerin kökünü kurutun! Devil May Cry‘da Dante ile, oyunun kendine has kombolarını öğrenin, yeri geldiğinde zorlayıcı olan iblisleri, kendinize has kombolarınız ile yok edin.

Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Dark Souls 3
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows Vista /XP, Windows 7, Windows 8
  İşlemci:Intel Core (TM)2 Duo 2.4 Ghz / AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 8800GTS / ATI Radeon (TM) HD 3850
  Sabit Disk:9 GB boş alan
Fragman
DmC: Devil May Cry İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir