"target="_blank"

DOOM Torrent İndir

 

DOOM Torrent İndir

Doom, id Software tarafından geliştirilip, Bethesda Softworks tarafından yayınlanmıştır. Birinci şahıs perspektifinden oynanan aksiyon, fps ve bilim kurgu oyunudur. Hızlı bir oynanışa sahiptir. Vahşice eğlenceli ve zorlu günümüz savaş deneyimi olarak geri döndü! Amansız iblisler inanılmayacak kadar silahlara ve hıza sahipler. Akıcı hareket ve yoğun birinci şahıs gözünden oynanan bu oyunu kesinlikle tavsiye ediyorum. 13 Mayıs 2016 tarihinde PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve Microsoft Windows için çıkışını gerçekleştirmiştir.

Bir sebepten dolayı buraya geldin. Union Aerospace Corporation’ın Mars’taki muazzam araştırma tesisi, şiddetli ve güçlü şeytanlar tarafından kontrol ediliyor ve dünya ile bizimkiler arasında sadece bir kişi duruyor. Yalnız DOOM Marine olarak, bir şey yapmak için aktive oldunuz – hepsini öldürün ve insanlığı kurtarın! İyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
DOOM Asgari Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi:Windows Vista SP2 veya Windows 7 veya Windows 8 veya daha iyisi
İşlemci:Intel Core i7-2600S 4-Çekirdek 2.8GHz / AMD FX-8350
Bellek:8 GB RAM
Ekran Kartı:Nvidia GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R9 280 2GB
Sabit Disk:38 GB Kullanılabilir Disk Alanı
Oyun Fragmanı

 Çıkış Tarihi: 13 Mayıs 2016
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 55 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir