"target="_blank"

Dragon Age 2

 


Dragon Age 2, BioWare tarafından geliştirilip, Electronic Arts (EA) tarafından Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 ve OS X platformlarında piyasaya sürülmüştür. Aksiyon, macera ve rol yapma türlerinde yer alan bir video oyunudur. Dragon Age oyun serisindeki ikinci ana oyundur ve Mart 2011 tarihinde dünya çapında piyasaya sürülmüştür. Dragon Age: Origins’te tanıtılan thedasların dünyasında yer almaktadır. Rol yapma tarzındaki oyunları sevenlerin hoşuna gidecektir. Her ne kadar eski bir oyun olsa da, hala oynanabilirliğini korumaktadır. Bu tarzdaki oyunları sevenlere tavsiyemizdir. Ayrıca Darkest Dungeon ve For the King oyunlarına da göz atmanızı tavsiye ederiz… 

Dragon Age 2 Torrent indir

Dragon Age 2, Oyuncular Hawke adlı bir insan büyücünün rolünü üstlenecekler. Bu karakter bir haydut ya da savaşçı olarak alt kademeden bir mülteci olarak Kirkwall şehrine vardı ve burada bir kahraman oldu. Çalkantılı ve çatışmalı dönemde öne çıktı ve bir şampiyon oldu. Dragon Age 2’de oyuncular üçüncü şahıs bakış açısından savaşlara dahil olacaklar ve dünyayı keşfedecekler. Bir gruba sahipsiniz ve grupta yer alan üyeleri yönetebilirsiniz. Dostlarınız ile ilerleyin ve hayatta kalın. Macera dolu bir oyundur. Tadını çıkartın!


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows XP SP3 – Windows Vista SP2 – Windows 7
 İşlemciIntel Core 2 Duo 1.8 GHz – AMD Athlon 64 X2 1.8 GHz
 Bellek1 GB (1.5 GB Vista ve Windows 7)
 Ekran KartıRadeon HD 2600 Pro 256 MB – NVIDIA GeForce 7900 256 MB VRAM
 Sabit Disk7 GB kullanılabilir alan gerekir

Fragman


 Çıkış Tarihi: 8 Mart 2011
 Tür: Rol Yapma
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 6.60 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“sizlerden serial-key istediğinde A9EW-HGE2-Q7EK-9Q7E-RRLD bu kodu giriniz.”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir