"target="_blank"

Driver San Francisco

 


Driver San Francisco, Ubisoft Reflections tarafından geliştirilip, Ubisoft tarafından yayımlanmıştır. Aksiyon-macera türünde yer alan bir yarış oyunudur. PlayStation 3, Wii, Xbox 360 ve Microsoft Windows platformlarında Eylül 2011’de piyasaya sürüldü. Daha sonra Mac OS X’de Mart 2012 tarihinde piyasaya sürüldü. Ayrıca Driver oyun serisindeki beşinci ana oyundur. Herkese keyifli oyunlar…

Driver San Francisco Torrent İndir

Driver San Francisco, San Francisco serideki diğer oyunlardan daha özgündür ve gerçek dünyadaki arabaların lisanslı sürümlerini oyuncuya sunar. Oyunda çeşitli araç türlerinden tam 140 adet lisanslı araç vardır. Chevrolet, Audi, Alfa Romeo, Aston Martin, Bentley, Ruf Automobile, Dodge, Ford, McLaren, Hummer, Shelby, Volkswagen, Pagani, Lincoln, DeLorean, Lamborghini, ve Cadillac araçları oyunda vardır ve oyuncular bu araba türleri ile rahatlıkla oynayabilir. Favori arabanızı seçin ve aksiyonlara girişin. Metacritic web sitesinin verilerine göre, oyun tüm platformlarda çok olumlu yorumlar aldı; oyunun yalnızca Wii sürümü eleştirmenlerce “karışık” yorumlar almıştır. Geliştirici şirket Ubisoft’un 2011 sonbaharında açıkladığına göre, San Francisco oyunu hedeflenenden fazla satmıştır. Hem oyuncular tarafından hem de eleştirmenler tarafından beğenildi. Ticari başarı oldu. Her ne kadar eski bir oyun olsa da, aksiyon-yarış türünde güzel ve hala oynanabilen oyunlardan birisidir. Bu türe ilginiz varsa tavsiye ederiz. Tadını çıkartın!

Tavsiye Oyun: MX Nitro


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows XP, Vista veya Windows 7
 İşlemciIntel Pentium D 3.0 Ghz or AMD Athlon64 X2 4400+ 2.2Ghz
 Bellek1GB Windows XP / Windows Vista/7 2GB
 Ekran Kartı256 MB Shader 4 desteği ile
 Sabit Disk10 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 1 Eylül 2011
 Tür: Yarış
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow
 Boyut: 7.46 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir