"target="_blank"

Dying Light Torrent İndir

 

Dying Light Torrent İndir

Dying Light, Birinci şahıs perspektifinden sunulan aksiyon ve hayatta kalma oyunudur. Oyun tehlikeli zombilerin bulunduğu ürpertici bir evrende geçiyor. Gün boyunca zombilerle dolu dünyayı gezip öldürebildiğiniz kadar zombi öldürüp Dying Light tarafından size verilen görevleri yapın. Geceleri daha güçlü ve tehlikeli zombiler dışarı da olacak; bundan dolayı mümkünse geceleri dışarı çıkmaktan sakının. Şafak vakti ise tüm becerilerinizi kullanıp görevleri yapın, yağmalayın ve hayatta kalmayı başarın! Ek olarak, gece dışarı çıkarsanız becerileriniz (zıplama, koşma, tırmanma vb.) daha hızlı gelişir. Keyifli oyunlar.

Dying Light, Techland tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlanan; açık dünyada geçen; birinci şahıs gözünden oynanan bir aksiyon-macera türünde video oyunudur. Mayıs 2013’te açıklandı. Ocak 2015’te Microsoft Windows, Linux, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlandı. Oyunun PlayStation 3 ve Xbox 360’ta piyasaya sürülmesi planlandı, ancak daha sonra donanım kısıtlamaları nedeniyle bu proje iptal edildi.

Oyun, Harran adlı bir şehirde (Şanlıurfa / Türkiye) karantina bölgesine sızması için gönderilen Kyle Crane adlı gizli bir ajan etrafında dönüyor. Dinamik bir gündüz ve gece döngüsüne sahip, akıcı bir parkur sistemini destekleyen tırmanılabilir yapıları olan, düşman istilasına uğramış, açık dünya bir şehre sahiptir. Gündüz-gece döngüsü, zombiler gece daha agresif ve başa çıkmak daha zor hale geldiğinden oyunu büyük ölçüde değiştirir. Oyun, silah tabanlı dövüş ve parkur üzerine yoğunlaşıyor. Oyun aynı zamanda asimetrik bir çok oyunculu mod (aslen ön sipariş bonusu olarak ayarlanmış) ve dört oyunculu bir kooperatif çok oyunculu mod da içeriyor.

Oyunun gelişimi 2012’nin başlarında başladı. Oyunun resmi duyurusundan önce, birkaç rapor Dying Light’ın Techland tarafından yaratılan bir başka seri olan Dead Island’ın devamı olduğunu iddia etti, ancak bu söylenti daha sonra reddedildi. Oyunun parkur sistemi, doğal harekete önem veriyor. Techland bunu uygulayabilmek için, hikaye ögelerinin çoğunu kaldırıp yeniden bir yaratma aşamasına girmeye mecbur kaldı. Müzikler Paweł Błaszczak tarafından yapıldı. Ona göre, oyun müziği ’70 ve’ 80’lerin film müziklerinden esinlenmiştir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7 64-bit
  İşlemci:Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 6870 (1GB VRAM)
  Sabit Disk:40 GB
Fragman

 Çıkış Tarihi: 30 Ocak 2015
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 11.8 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Kaydetme (Save) sorununu çözmek için CRACKFIX’i indirip kurunuz. Aksi taktirde oyundaki ilerlemeniz kaydedilmez.

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir