"target="_blank"

ELEX Torrent İndir

 

ELEX Torrent İndir


ELEX Torrent İndir

ELEX, Piranha Bytes şirketi tarafından geliştirilip, THQ Nordic tarafından yayınlanmıştır. Üçüncü şahıs perspektifinden (TPS) oynanan rol yapma, aksiyon, macera oyunudur. Kıyamet sonrası açık bir dünyada geçer. Ödüllü bir oyun olan GOTHIC yapımcıları tarafından geliştirilmiş bir kıyamet sonrası fantezisidir. 17 Ekim 2017 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. İyi eğlenceler dileriz…

ELEX’de İnsanlığın tarafını veya dünyayı kontrol altına almak isteyen büyücülerin tarafından birini seçin. Rakiplerinize karşı savaşın ve Magala’yı kimin yöneteceğini belirleyin. Donma, takılma veya uzun süre yükleme sorunları olmadan açık bir dünyada dolaşın ve bu açık dünyayı tamamıyla deneyimleyin. Yakın ve uzak dövüşlerde taktiksel ve rekabetçi dövüşlere hazır olun. Son derece enteresan ögelerin yer aldığı kıyamet sonrası dünyayı gözlemleyin.

Tavsiye Oyun: Middle-earth: Shadow of War


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  İşlemciIntel Core i5 3570, AMD FX-6350
  Bellek8 GB RAM
  Ekran KartıNVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
  Sabit Disk35 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 17 Ekim 2017
 Tür: Rol Yapma
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 22.4 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir