"target="_blank"

Empire Earth 1-2-3 Torrent İndir

 


Empire Earth 1-2-3, Mad Doc Software şirketi tarafından geliştirilip, Vivendi Games tarafından yayınlanan gerçek zamanlı strateji oyunudur. 6 Kasım 2007 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Empire Earth 3, bu serinin şu anlık son oyunudur. Bu oyun, serinin diğer oyunlarından daha az zaman dönemi kapsayarak beş ana dönemi içermektedir. Oyun, üç ana bölgeyi içermektedir: Batı, Orta Doğu ve Uzak Doğu. Her bölgenin (faction-devlet-klan vb.) kendine özgün binaları, teknolojileri ve askeri birimleri vardır. Empire Earth 3, genel olarak olumsuz yorumlar almıştır. Ani kararlar vermeli ve devletinizi gerçek zamanlı dünyada yönetmelisiniz. Age of Empires 3, Red Alert 2 ve Generals Zero Hour ile birlikte gerçek zamanlı strateji oyunlarının atalarından biridir. Keyfini çıkartın! 

Empire Earth 3, Serinin diğer oyunları gibi gerçek zamanlı strateji oyunudur. Oyun, seriye yeni birkaç askeri birim ve silah tanıtmak ile birlikte yeni özgür kampanya eklemiştir. Total War serisinde de bu özgür kampanyayı görebiliriz. Ancak Total War oyunlarının aksine Empire Earth 3’de oyuncular belirli bir zaman döneminde kalmıyorlar, aksine zaman dönemi ilerler. Oyunda özelleştirilebilir üç ana devlet vardır: Batı, Orta Doğu ve Uzak Doğu medeniyetleri. Her medeniyet, oyuncunun seçimleri sonucuna göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte her bölgesel devletin bir alt devleti vardır. Ve bu devletler gerçek tarihtendir. Örnek olarak Uzak Doğu bölgesinin Çin ve Japonya alt devletleri vardır. NOT: İçerikte yer alan açıklama bölümü, görseller ve sistem gereksinimleri bölümü, sadece Empire Earth 3’ü yansıtmaktadır. Sizlere sitemizde serinin birinci, ikinci ve üçüncü oyunlarını da sunuyoruz. Bunların içinden üçüncü ve son oyunu referans olarak aldık ve ona göre paylaştık. Eski oyuncuların bildiği Empire Earth 1, torrent dosyasının içinde bulunmaktadır. Empire Earth 2’de aynı şekilde bulunmaktadır. Bu sürüm, Trilogy (üçleme) olarak bilinir. Serinin tüm oyunlarını tek bir torrent dosyası ile indirebilirsiniz! Herkese keyifli oyunlar diler, sitemize bir daha bekleriz!

Tavsiye Oyun: Age of Empires 3


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi
Windows XP / Vista / 7 / 8
 İşlemci2.2 GHz Intel Pentium 4 2.2 GHz AMD Athlon(64 3500+)
 Bellek1 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce 7000 256 MB
 Sabit Disk6 GB boş alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 6 Kasım 2007
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Trilogy
 Boyut: 5.55 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir