"target="_blank"

Empire: Total War Torrent İndir

 


Empire: Total War Torrent İndir

Empire: Total War, Yayımcılığını Football Manager serisinden bildiğimiz SEGA’nın üstlendiği Empire: Total War 1600 yüzyılında geçen derin bir strateji oyunudur.Strateji oyunları denince çoğu kişinin ilk aklına gelen Total War serisinin 2009 tarihinde çıkmış ama halen yeni nesil Total War oyunlarından çok daha iyi olduğu başarılı bir oyundur. Keyifli oyunlar dileriz…

Empire: Total War’da hem kara savaşları hem deniz savaşları ve bunlar yetmezmiş gibi diplomatik savaşda vereceksiniz.Mutlaka oynadığınız ülke ile strateji geliştirmeniz gereken tepeden bakış açısıyla haritada,karada ve denizde oynadığınız taktiksel strateji oyunudur.

Oyuncular 18. yüzyılda var olan bir devleti seçecekler ve askeri güç, diplomasi, casusluk ve ekonomi ile bilinen dünyaya hakim olmak için yola çıkacaklar. Arayüz ve oyun, önceki Total War oyunlarına benzer: Oyunun kampanya öğesi sıra tabanlı olsa da, oyuncular savaşları gerçek zamanlı olarak yönlendirebilirler. Empire: Total War, deniz savaşlarının gerçek zamanlı olarak yürütülmesine izin veren ilk oyundur. Standart kampanya kipine ek olarak, özel bir kampanya, Amerika Birleşik Devletleri’nin Jamestown yerleşiminden Amerikan Bağımsızlık Savaşı’na dek gelişmesini izler. Oyuncular ayrıca, Fontenoy Savaşı, Rossbach Savaşı, Brandywine Körfezi Savaşı ve Lagos Savaşı gibi modern çağın başlarından kalma tarihi savaşları oynayıp, yeniden yaratabilirler.

Evrensel beğeni ile karşılandı; Birkaç eleştirmen bunu son zamanların en önde gelen strateji oyunlarından biri olarak kabul etti. Geniş stratejik esneklik, kesin tarihsel zorluklar ve görsel efektler ile övgüler aldı. Barut silahlarına çok daha fazla odaklanan gerçek zamanlı kara savaşları, önceki Total War oyunlarından daha başarılıydı. Eleştiriler, oyunun yapay zekası ile ilgili eksikliklere; kontrol edilmesi ve koordinasyonunun zor olduğu gerçek zamanlı deniz savaşlarına odaklandı. Oyun, piyasaya sürüldükten sonra bir hafta içinde satış listelerinde en üst sırada yer aldı. Bununla birlikte, birkaç Creative Assembly çalışanı oyunun erken çıkış yaptığını söylediler. 

18 Kasım 2018’de, Empire: Total War (Medieval 2 Total War ve Napoleon Total war ile birlikte), ana oyun ve çıkmış tüm ek paketleri tek bir paket altında toplayıp, yeniden markaladılar. Herkese iyi eğlenceler dileriz.


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows® XP Service Pack 2 or Windows Vista
  İşlemci:2.4 GHz Intel® Pentium® or greater or AMD® Athlon®
  Bellek:1 GB RAM (XP,) 2 GB RAM (Vista™)
  Ekran Kartı:256 MB VRAM
  Sabit Disk:15 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 3 Mart 2009
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Prophet
 Boyut: 12.88 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir