"target="_blank"

Euro Truck Simulator 2 Torrent İndir

 

Euro Truck Simulator 2, Bağımsız yapımcı tarafından yapılmış türünde en popüler oyundur.Kariyerinizde başarılı olabilmek için her türlü trafik kuralını bilmelisiniz.Uzun mesafe işleri yaparak çok fazla para kazanıp kendi tır şirketinizi kurabilirsiniz. Euro Truck Simulator 2, Birinci kişi gözünden oynanan Tır sürüş simülasyonu ve açık dünya oyunudur.Onlarca görevden istediğinizi seçin para kazanın ve kendi şirketinizi açın. Herkese iyi eğlenceler dileriz… Road to the Black Sea ek paketini kapsar!

Euro Truck Simulator 2 Torrent İndir

Euro Truck Simulator 2 (genellikle ETS 2 olarak kısaltılır ve oyuncular tarafından bu şekilde bilinir), Microsoft Windows, Linux ve macOS için SCS Software tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir tır sürme simülasyonudur ve başlangıçta 19 Ekim 2012’de geliştirme aşamasındayken piyasaya sürülmüştür. Oyun, Euro Truck Simulator 1’in direkt olarak devamıdır ve serinin ikinci video oyunudur. Oyuncu, çeşitli yerlerden kargo alıp teslim ederek, Avrupa’da bir tır ile dolaşacaktır. Kargoları teslim ederek para kazanacak, kendine yeni bir tır alacak veya şirketini büyütecektir. Oyun ilerledikçe, oyuncu daha fazla araç ve depo satın alabilir, hem de şirketi için çalışacak diğer sürücüleri kiralayabilir. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

ETS 2, bir web site olan SteamSpy göre Kasım 2018 tarihinde beş milyonun üzerinde kopya sattı. Oyuncular tarafından çok beğenildi ve hala geliştirilmeye devam ediliyor. Tır sürme simülasyonu oyunlarının en bilindiği ve en çok oynanmakta olanıdır. Oyun genellikle eleştirmenler tarafından iyi yorumlar aldı ve “genel olarak olumlu yorumlar”‘i belirten bir yorum ile metacritic’ten 79/100 puan aldı. Keyifli oyunlar!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7
  İşlemci:Dual core CPU 2.4 GHz
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
  Sabit Disk:3 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 16 Ocak 2013
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Codex / Road to the Black Sea
 Boyut: 7.1 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Oyun dili Türkçe olmak ile birlikte Türkiye haritasını kapsayan Road to the Black Sea ek paketini de kapsamaktadır. Sadece buradaki sürümü indirmeniz yeterlidir. Ana oyunu ve daha önce çıkan tüm ek paketleri kapsar. Keyifli oyunlar.

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir