Fade to Silence Torrent İndir

 


Fade to Silence, Black Forest Games adlı şirket tarafından geliştirilen, şu anlık erken erişim aşamasında olan üçüncü şahıs perspektifinden oynanan hayatta kalma ve rol yapma oyunudur. Fade to Silence 14 aralık 2017 tarihinde erken erişim sürümünde olarak çıkış yapmıştır. 30 Nisan 2019 tarihinde ise tam oyun olarak piyasaya sürülmüştür. Sitemizde sizlere tam sürümü sunmaktayız. Herkese keyifli oyunlar diler, sitemize daha sonra bir daha bekleriz!

Fade to Silence, Açlık ve korkunç vahşi canavarların yanı sıra dondurucu soğuk ile olan savaşında hayatta kalabilir misin? Oyuncu olarak, doğal ama acı çeken bir lider olan Ash’in rolünü üstleniyorsunuz. Bu rolde, kıyamet sonrası donmuş bu çölde hayatta kalmalı, ev inşa etmek için gerekli kaynakları bulmalı, açlık ile baş etmeli ve canavarlardan kendinizi korumalısınız. Kaynakları idareli kullanmalı, alet ve edavatları yükseltmelisiniz. Ash’i bekleyen en büyük tehlike, hazır olmadığı veya beklemediği bir zamanda kar fırtınasına yakalanmak; böyle bir durumda tüm yeteneklerinizi sergilemelisiniz! Keyfini çıkarın!

Tavsiye Oyun: Conan Exiles


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7/8/10 64bit
  İşlemci:Intel Core i5-2400/AMD FX-8320
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon R9 270 2GB
  Sabit Disk:30 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 30 Nisan 2019
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 10.50 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir