"target="_blank"

Fallout 3 Torrent İndir

 


Fallout 3 Torrent İndir

Fallout 3, Yayımcılığını ve Yapımcılığını Skyrim ve Fallout serilerinden bildiğimiz Bethesda’nın üstlendiği Fallout 3 açık dünya, rol yapma, bilim kurgu, aksiyon, macera ve fps oyunudur. Birinci şahıs perspektifinden oynanır. Geleceği hazırlayın. Seçtiğiniz karakteri yaratın ve her dakikanın hayatta kalma mücadelesi olduğu huşu uyandıran, kıyamet sonrası dünyasına inin. Düşmanlarınız ile mücadele edin amacınıza ulaşana kadar hayatta kalmak için her şeyi yapın. Keyifli oyunlar.

Fallout 3, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan, “kıyamet sonrası” dünyada geçen aksiyon, rol yapma ve macera türünde bir video oyunudur. Kendine has bir açık dünyası vardır. Fallout serisindeki üçüncü büyük oyundur. Bethesda tarafından geliştirilen serideki ilk oyun olup, Interplay Entertainment’dan serinin isim hakkını satın aldılar. Oyun, serinin önceki oyunlarının 2B izometrik grafikleri ve sıra tabanlı dövüşlerini değiştirerek yerlerine 3B grafikler ve gerçek zamanlı dövüş sistemi kullanarak seride büyük bir değişime yol açıyor. Ekim 2008’de Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için dünya çapında yayınlandı.

Serinin önceki oyunlarının aksine, birinci şahıs bakış açısıyla oynanır. Oyuncular, oyunun ilk aşamalarından sonra herhangi bir zamanda birinci şahıs ve üçüncü şahıs bakış açısı arasında geçiş yapma seçeneğine sahipler. ÖZEL sistem ve karşılaşılan düşmanlar gibi serinin önceki oyunlardan birçok unsur kullanılsa da, yeni özellikler seriye dahil edilirken, savaş farklı şekilde oynanmaktadır.

Fallout 3 eleştirel beğeni topladı ve açık uçlu oyun deneyimi ve esnek karakter seviyelendirme sistemini öven bir dizi Yılın Oyunu ödülü aldı ve tüm zamanların en iyi video oyunlarından biri olarak kabul edildi. NPD Grubu, Fallout 3’ün, Ekim 2008’deki ilk çıkış ayında 610.000 adetten fazla kopya sattığını ve Bethesda’nın bir önceki oyunu olan The Elder Scrolls IV: Oblivion, ilk ayda yaklaşık 500.000 sattığını söyleyerek Fallout 3’ün Oblivion’dan daha iyi bir satış sergilediğini öne sürdüler.

Oyun lansman sonrası destek aldı, Bethesda oyuna ek olarak beş tane indirilebilir eklenti yayımladı. Oyun, alkol ve uyuşturucu bağımlılığı ve kullanımı ile ilgili, Avustralya’da çıkış yapması üzerine tartışmalarla karşılandı; Hindistan’da, oyundaki mutasyona uğramış sığırlara yönelik kültürel ve dini duygular nedeniyle “Brahman” olarak adlandırıldı; Japonya’da ise küçük nükleer bombalar bırakan “Fat Man” adında bir silah bulunmasından dolayı eleştiri aldı. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP / Vista
  İşlemci:2.4 Ghz Intel Pentium 4
  Bellek:1 GB (XP) / 2 GB (Vista)
  Ekran Kartı:NVIDIA 6800 / ATI X850 256 MB VRAM
  Sabit Disk:7 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 13 Ekim 2009
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 5.52 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir