"target="_blank"

Fallout 4 Torrent İndir

 
Fallout 4 torrent

Fallout 4 Torrent İndir

Fallout 4, Birçok ödüllü oyunun yaratıcısı olan Bethesda Game Studios tarafından geliştirilip, Bethesda şirketi tarafından dağıtılmıştır. Fallout 4, post apokaliptik bir evrende geçen, birinci şahıs perspektifinden oynanan ve açık dünyaya sahip aksiyon, macera, bilim kurgu ve zengin içerikli bir fps oyunudur. 10 Kasım 2015 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için çıkışını gerçekleştirmiştir.

Fallout 4, Vault 111’in tek kurtulanı olarak, nükleer savaşın yok ettiği bir dünyaya giriyorsunuz. Her saniye hayatta kalmak için bir seçim yapacaksınız ve mücadele vereceksiniz. Yok olmuş dünyayı sadece sen şekillendirebilirsin. Eve hoşgeldin! Yüzlerce konum, karakter ve görev ile büyük bir açık dünyada istediğinizi yapın. Güç için yarışan çoklu fraksiyonlara katılın ya da tek başınıza hareket edin, seçimler yalnızca sizin! Gelişmiş karekter yaratma sistemi ile karakterinizi hayal ettiğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Saldırılarınızı seçmenize ve sinematik katliamdan zevk almanıza olanak veren yeni dinamik Vault-Tec Destekli Hedefleme Sistemi (V.A.T.S) ile yoğun birinci veya üçüncü şahıs deneyimi yaşayın. Ayrıca sitemizden bu serinin bir önceki oyunu olan Fallout 3‘de indirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Sniper Elite 4

Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7/8/10 64 BİT
  İşlemci:Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz
  Bellek:8 GB RAM ve daha fazlası
  Ekran Kartı:NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB
  Sabit Disk:30 GB kullanılabilir alan gerekiyor
Fragman

 Çıkış Tarihi: 10 Kasım 2015
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 24.47 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir