"target="_blank"

Far Cry 2 Torrent İndir

 


Far Cry 2 Torrent İndir

Far Cry 2, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan, birinci şahıs perspektifinden oynanan açık dünyada geçen aksiyon, macera ve savaş türünde bir video oyunudur. Ekim 2008’de Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için dünya çapında piyasaya sürüldü. Far Cry serisinin ikinci oyunudur. Keyifli oyunlar…

Ubisoft, Far Cry 2’yi Far Cry 1’in gerçek devamı olarak pazarladı, ancak netice serinin birinci oyununa çok az odaklandılar. Bunun yerine, tamamen yeni karakterler ve ayarların yanı sıra, oyuncuya çöller, ormanlar ve savanalar gibi farklı Afrika manzaralarını keşfetme özgürlüğünü sağlayan yeni bir oyun tarzı sunuyor. Oyun, iç savaş sırasında günümüz Orta Afrika ülkesinde yer alıyor. Oyuncu, ünlü bir silah satıcısı olan “The Jackal” i bulmak ve öldürmek için uzun bir yolculukta bir paralı askerin kontrolünü ele geçirir.

Far Cry 2, piyasaya sürüldüğünde olumlu incelemeler aldı, eleştirmenler oyunun ayarını, açık uçlu olmasını, görsellerini ve yapay zekasını övdüler; eleştiriler ise aksaklıklara, tasarım tercihlerine ve yazılara yöneldi. Ocak 2009 itibariyle, oyun yaklaşık üç milyon kopya satmıştır. Sitemizden Far Cry 3‘ü indirebilirsiniz.

Oyun, silahın bozulması ve dinamik hava durumu sistemi gibi gerçekçi özelliklere sahiptir. Oyuncunun elinde fiziksel bir harita tutması ve etrafta dolaşmak için (askeri tip bir GPS’e çok benzeyen) bir el navigasyon sistemi kullanması gerekir, ancak oyuncu çevreyi dolaştıkça otomatik olarak güncellenir. Müzik çalar, keskin nişancı kuleleri, cephane pikapları ve binalar gibi belirli nesneleri ve konumları harita üzerine etiketleyebilirler, böylece onları haritalarında izleyebilirler. Araçlar hasar gördüğünde, radyatördeki (saldırı kamyonları), başlıklardaki (buggy) veya diğer iç kısımdaki bir mandallı cıvatalardan birinin sıkılmasını içeren, oyuncu kısa bir onarım animasyonu yapmalıdır. Oyuncu aynı zamanda farklı sıtma düzeyleriyle de ilgilenmelidir. Gerçek zamanlı olarak her 30 ila 40 dakikada bir, oyuncu, hastalığın kör edici ve potansiyel olarak ölümcül etkileriyle mücadele etmek için bir hap almak zorundadır. Oyun bu yönü ile gerçekçi bir savaş-aksiyon-macera deneyimini de sunmaktadır. Seriye daha sonraları daha modern bir oynanış sunan Far Cry 4 ve Far Cry 5 oyunları eklenmiştir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP / Windows Vista
  İşlemci:Pentium 4 3.2 Ghz, Pentium D 2.66 Ghz, AMD Athlon 64 3500+
  Bellek:1 GB
  Ekran Kartı:256 MB, Shader Model 3 uyumlu, NVidia 6800 / ATI X1650
  Sabit Disk:3.5 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 22 Ekim 2008
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Razor1911
 Boyut: 3.68 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir