"target="_blank"

Far Cry 5

 

Far Cry 5 Torrent İndir 

Kıyamet tarikatına karşı savaşın
 Çıkış Tarihi: 27 Mart 2018
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Cpy Ve Repack
 Boyut: 43 / 22 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler 

Hakkında  
Far Cry 5 Torrent İndir

Far Cry 5, Ubisoft’un geliştirdiği açık dünyada oynanan fps, aksiyon ve macera oyunu olan Far Cry serisinin şu anlık en güncel ve 5. oyunu. Oyun içerisinde alışılagelmiş Far Cry temasının bir hayli dışına çıkarak daha modern bir görüntü gözlemliyoruz, yine her Far Cry oyununda olduğu gibi bu oyunda da tek başımıza adadaki düşmanlarımız ile mücadele ediyoruz. Oyun DENUVO tarafından korunuyordu fakat CPY tarafından kırıldı. 27 Mart 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür.

Far Cry 5, Umut kasabasına adımını attın. Burası özgür, mutlu ve cesur insanların adası fakat aynı zamanda Cennetin kapısı adında kıyamet tarikatının da merkezi. Tarikatın lideri Müjdecilere karşı gelir ve adada büyük bir savaş patlak verir. Siz de adanın iyiliği için Tarikata karşı mücadele vereceksiniz, düşmanınız güçlü fakat onları yenmek zorundasınız. Kendi fırsatınızı yaratın. Far Cry‘da isterseniz direkt olarak düşmanlarınıza saldırın, isterseniz strateji geliştirin veya gizliliğe önem vererek düşmanlarınızı gafil avlayın.

Tavsiye Oyun: Assassin’s Creed Origins   
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 64 BİT
  İşlemci:Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz 64 BİT
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD R9 270 2 GB RAM
  Sabit Disk:40 GB kullanılabilir alan
Fragman

Far Cry 5 Torrent İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir