"target="_blank"

Far Cry New Dawn

 


Far Cry New Dawn, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilip, Ubisoft tarafından yayımlanmıştır. Birinci şahıs bakış açısından oynanır. Serinin diğer oyunlarında da olduğu gibi açık bir ada dünyasında geçmektedir. Aksiyon barındırmaktadır. Tema ve görünüş olarak serinin diğer oyunlarından farklıdır. Far Cry 5 oyununun anlatısının devamıdır. Açık dünyada geçen aksiyonlu oyunları seviyorsanız, büyük bir serinin devam oyunu olan New Dawn’ı oynamak isteyebilirsiniz. Oyunun oynanış videolarını izleyerek karara varabilirsiniz. Tadını çıkartın! 

Far Cry New Dawn Torrent indir

Far Cry New Dawn, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında 15 Şubat 2019 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Eleştirmenlerden genellikle “karışık” yorumlar almıştır. Far Cry serisindeki diğer oyunlara benzer şekilde oyuncu açık bir dünyada oynayacak. Bu açık dünya yürüyerek ya da bir araç ile keşfedilebilir. Oyun kurgu olan Umut (Hope) ülkesinde geçmektedir. Geliştirici firma Far Cry 5 oyununun haritasını  tekrardan düşünerek benzer bir harita geliştirdi. Oyuncular cinsiyeti ve ırkının değiştirilebildiği yeni karakterlerin rolünü üstlenecek. İsterseniz siyahi bir kadın olarak, isterseniz de beyaz bir adam olarak oyunu oynayabileceksiniz. Serinin diğer oyunlarında böyle bir özellik yoktu ve bu özellik seriye çeşitlilik ve özgürlük katmıştır. Far Cry 5’deki silah ve zehir kiralama özelliği dönüş yapmıştır. Bunun yanında oyuncu savaşlarda kendisine yardımcı olması amacıyla askerler ya da hayvanlar yetiştirebilir-eğitebilir. Böylelikle savaşlar daha aksiyonlu geçecektir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Just Cause 4


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 64 BIT
 İşlemciIntel Core i5 2400 @ 3.1 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) or AMD Radeon R9 270X (2GB)
 Sabit Disk30 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 15 Şubat 2019
 Tür: FPS
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Codex
 Boyut: 39 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir