"target="_blank"

Far Cry Primal Torrent İndir

 
Far Cry Primal Torrent İndir

Far Cry Primal Torrent İndir

Far Cry Primal, Yayımcılığını ve Yapımcılığını UBİSOFT’un üstlendiği Far Cry serisinin en son ve en vahşi oyunu. Nefes kesici atmosferiyle dev vahşi canavarların bulunduğu ortamda kendinize dikkat edin. Dev mamutların ve keskin dişli kaplanların hükmettiği bir ortamdasınız. Daha önce alışılagelmiş Far Cry evreninin dışına çıkıyor. Bu sefer ilkel bir zamanda, tehlikeli bir adanın ortasındasınız! Tehlikeli ve Macera dolu bu ortamda açık dünyayı kullanarak istediğiniz eşyayı toplayıp kendinize bu vahşi hayvanlara karşı koruyabilirsiniz. 

Vahşi hayvanlardan korunmayı öğren diğer kabileler ile savaş ve tüm herkesi zekanla yen! Yırtıcı hayvanlardan ve pusuda olan hayvanlara karşı taktikler geliştir ve onlara karşı hayatta kal. Uzun bir sürenin ardından Far Cry Primal CPY tarafından kırıldı keyfini çıkarın! 1 Mart 2016 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için çıkışını gerçekleştirmiştir. İyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: State of Decay 2


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 64 BİT
  İşlemci:Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770
  Sabit Disk:20 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 1 Mart 2016
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 16.6 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir