"target="_blank"

Far Cry 1 Torrent İndir

 

Far Cry 1 Torrent İndir


Far Cry 1 Torrent İndir

Far Cry 1, Ubisoft tarafından yayınlanan birinci şahıs perspektifinden oynanan bir video oyun serisidir. İlk oyun, Far Cry 1, Crytek tarafından Cryengine motoru ile geliştirildi ve Mart 2004’te piyasaya sürüldü. Daha sonra, Ubisoft bu serinin haklarını elde etti ve serinin diğer oyunlarını geliştirmeye başladı. Far Cry oyunları, gelişimlerinin geçmişi nedeniyle, önemli bir hikaye anlatım unsuruna sahip değildir, bunun yerine, bölgeyi kontrol eden bir veya daha fazla despotla savaşmaya odaklanan ve bir vahşi ortamda geçen aksiyon, macera oyunudur. Açık alanlarda dolaşan vahşi hayvanlara karşı hayatta kalmak bu oyunun bir parçası. Birinci şahıs perspektifinden oynanan, açık bir ada dünyasında geçen bir aksiyon, macera ve fps oyunudur. Keyifli oyunlar… 23 Mart 2004 tarihinde geliştirme aşaması bitirilip, Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için çıkışını gerçekleştirmiştir. 

Far Cry 1, piyasaya sürüldükten sonra dört ay içinde 730,000 adet sattı. Oyunun hikayesi Mikronezya isimi gizemli bir adada mahsur kalan Jack Carver adlı eski bir Özel Kuvvetler askerini anlatır. Vahşi doğada hayatta kalın. Hayvanlar ve mahsur kaldığınız adadaki düşmanlarınız ile büyük ve heyecan dolu bir savaş vereceksiniz. Canlandırdığınız karakter olan Jack’in teknesi adanın yakınlarında imha edildikten sonra  kendini adanın söğütlerinin ortasında, silahtan ve hayatta kalmaktan başka hiçbir amacı olmadan kendisini paralı asker ordusuyla karşı karşıya buluyor. Ancak yemyeşil ormanların içerisinde ilerledikçe olaylar da gelişecek. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 2000 / XP
  İşlemci:AMD Athlon  1 GHz veya Pentium III 1 GHz
  Bellek:256 MB
  Ekran Kartı:64 MB
  Sabit Disk:4 GB
Fragman

 Çıkış Tarihi: 23 Mart 2004
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 3.48 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir