"target="_blank"

Farming Simulator 17 Torrent İndir

 


Farming Simulator 17 Torrent İndir

Farming Simulator 17, Giants Software tarafından geliştirilen bir tarım simülasyonu video oyun serisidir. Mekanlar Amerikan ve Avrupa ortamlarına dayanmaktadır. Oyuncular tarım yapabilir, hayvan yetiştirebilir, mahsul yetiştirebilir ve çiftçilikten aldıkları mahsulleri satabilir. 25 Ekim 2016’da piyasaya sürüldü. Farming Simulator 2009’daki ilk çıkışından bu yana Fendt’in ve Massey Ferguson, Challenger ve Valtra’nın geri dönüşünü sunuyor. Temel oyunda ilk defa soya fasulyesi, ayçiçeği ve yağlı tohum turpları yetiştirilebilir ürünler olarak tanıtılıyor. Önceki oyunlarda, oyuncunun bu tohumları eklemek için bazı modları indirmesi gerekiyordu. Mahsul yetiştirme mekaniği, mahsul verimini arttırmanın farklı yollarını sağlamak için değiştirildi. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Bunlar, tarlaları, büyüme aşamaları boyunca birkaç kez gübrelemeyi, bir miktar hasattan sonra tarlayı sürmeyi, mahsulleri ayıklamayı ya da örtü bitkisi olarak yağlı tohum turpunu kullanmayı içerir. Görevler sistemi de güncellendi ve oyuncunun oyun içi diğer çiftçiler için çalışmasına izin verildi. Çiftliğinizden para kazanın ve çiftliğinizi genişletin. Oyunun size verdiği görevleri yerine getirin. Mahsul ekin ve satın. Geliştirmeler yapın. 

Diğer eklemeler arasında sürülebilir trenler ve oyun içi radyo bulunmaktadır. 14 Kasım 2017’de, tüm platformlar için yeni bir genişletme paketi piyasaya sürüldü. Bu, yeni bir harita, şeker kamışı ve yeni araç ve gereçlerin genişletilmesi ile ilgiliydi.

Çim biçme veya kargo teslim etme gibi bir zaman dilimi içinde çeşitli görevleri yerine getiren oyuncunun oluşturduğu dinamik olarak oluşturulan görevler vardır. Eğer oyuncu görevi başarıyla tamamlarsa, bir miktar para ve ödevin ne kadar çabuk biteceğine dayanan bir bonus ile ödüllendirilirler. K

ariyer modunda, oyuncu bir çiftçi rolünü üstlenir. Görevleri “eski” çiftlik ve makinelerini genişletmektir. Oyuncunun asıl amacı, tarım işletmelerini (örneğin makineler, tarlalar, hayvanlar ve binalar) genişletmek için mahsullerini yetiştirip ve satmaktır. Oyuncu keşfetmekte, çeşitli mahsul seçmeyi ekmekte ve paralarını ek alanlara ya da ekipmanlara yatırmakta özgürdür. Hayvancılık satın alınabilir ve hayvanların bakımı oyuncuya bırakılmıştır. Özet olarak bu oyun, açık bir dünyada geçen tarım simülasyonudur. Keyifli oyunlar!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7, Windows 8, Windows 10
  İşlemci:2.0 GHz Intel veya AMD çift çekirdek
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:Nvidia Geforce GTS 450 Serisi, AMD Radeon HD 6770 graphics
  Sabit Disk:6 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 25 Ekim 2016
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 4.1 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir