"target="_blank"

Farming Simulator 19 Torrent İndir

 


Farming Simulator 19, Giants Software tarafından geliştirilip, Focus Home Entertainment tarafından yayınlanmıştır. Oyun, çiftçilik simülasyonudur ve bu alandaki en bilindik-popüler oyunlardan birisidir. 20 Kasım 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. John Deere araçlarının Farming Simulator garajına girmesi ile serideki en büyük garaj bu oyuna ait olmuştur. Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Challenger, Valtra, Krone ve daha birçok araç oyuna dahil edilmiştir. Çiftçi olacaksınız ve türlü türlü maceraların içinde yer alacaksınız. Eğer çiftçi olmak ve bu işi deneyimlemek istiyorsanız, sizlik bir oyundur! Tadını çıkartın! Oyun Türkçedir! Yorumlar kısmına bakarsanız, oyunu nasıl Türkçe yapacağınızı görebilirsiniz. 

Farming Simulator 19, Oyun, oyunculara yeni grafikler, hayvanlar, aktiviteler, ortamlar getirmiştir. Üç açık dünya seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan ikisi, tamamen yeni ortamlardır ve oyuna yeni eklenmişlerdir. Diğer açık dünya ise South American ortamıdır ve bu ortamda genel anlamda tamamen yenilenmiş-geliştirilmiştir. Basit bir tabir ile, serinin en gelişmiş oyunu diyebiliriz. Eksiklikleri ortadan kaldırdılar ve yerine geliştirmeleri getirdiler. Microsoft Windows, Xbox One, PS4 ve Mac OS X platformları için çıkışını gerçekleştirmiştir. Tek oyunculu, coop, multiplayer gibi oyun modları bulunmaktadır. Sizler yalnızca tek oyunculu modu oynayabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Euro Fishing


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7, Windows 8, Windows 10 64 BIT
 İşlemciIntel Core i3-2100T @ 2.5GHz or AMD FX-4100 @3.6 GHz
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıNvidia Geforce GTX 650, AMD Radeon HD 7770 2 GB VRAM
 Sabit Disk20 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 20 Kasım 2018
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 7 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“oyun Türkçe dil desteğini destekler.
Türkçe yapmak için yorumlar kısmında sizler için attığım yazıya bakınız”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir