"target="_blank"

Fernbus Simulator

 


Fernbus Simulator, TML-Studios tarafından geliştirilip, Aerosoft GmbH tarafından yayımlandı. Gerçekçi bir otobüs kullanma simülasyonudur. Tek oyunculu moda sahiptir. Açık bir dünyası vardır ve modlanmaya müsaittir. Otobüs sürerek açık dünyayı keşfedebilir ve rahatlayabilirsiniz. Eğer stresten uzakta durmak, kafa dinlemek istiyorsanız bu oyunu tavsiye edebiliriz. Eğer bu oyun ilginizi ya da beğeninizi aldıysa sizlere Euro Truck Simulator 2 ve Bus Simulator 16‘i tavsiye edebiliriz. Herkese iyi eğlenceler…

Fernbus Simulator Torrent indir

Fernbus Simulator, Yoğun ve çok popüler bir şehirse otobüs kullanacak ve yolcu alacaksınız. Kaza yapmadan ilerleyin ve yolcuları istedikleri yere ulaştırın. Kırktan fazla şehir bulunmaktadır ve bu şehirler detaylı bir şekilde tasarlanmıştır. Dolayısıyla oyun sadece bir yerde geçmiyor, çeşitli şehirlerde oynayacaksınız. Bu oyuna çeşitlilik katar ve oynarken sıkılmazsınız. Eğer otobüs kullanmaya merakınız varsa bu oyun sizlik. 25 Ağustos 2016 tarihinde Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. Bu kategoride ilk oyun olduklarını iddia ediyorlar. Tadını çıkartın!


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7/8/8.1/10 64 BIT
 İşlemciIntel Core i5 2.6 GHZ
 Bellek6 GB RAM
 Ekran KartıNvidia GeForce GTX 560
 Sabit Disk45 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 25 Ağustos 2016
 Tür: Simülasyon
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Codepunks
 Boyut: 4.58 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir