"target="_blank"

Fifa 19

 


Fifa 19, EA Vancouver tarafından geliştirilip, Electronic Arts şirketi tarafından yayımlandı. Futbol simülasyonu ve spor türlerinde yer alan bir video oyunudur. 6 Haziran 2018 tarihinde E3 2018 basın konferansında duyurulmuştur. 28 Eylül 2018 tarihinde PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Switch ve Microsoft Windows platformlarında çıkış yapmıştır. Tadını çıkartın!

Fifa 19 Torrent indir

Fifa 19, FIFA oyun serisinin 26. oyunudur. FIFA 18 oyununda da olduğu gibi, “regular edition” sürümünde yine kapak kısmında Cristiano Ronaldo yer almaktadır. Seri ilk defa UEFA club mücadelesini içerecektir. UEFA Şampiyonlar Ligi desteği vardır ve lisanslıdır. Daha önceleri bu lisans PES serisi tarafından satın alınıyordu ancak bu sene satın almadılar. FIFA serisinin son yıllardaki başarısı, şirkete ekonomik açıdan büyük katkılar sağladı. Bu nedenle Electronic Arts, FIFA serisine daha çok önem vermektedir. Normal maçlarda Martin Tyler ve Alan Smith yorumcu olarak oyunda karşımıza çıkacaktır. UEFA rekabetinde ise Derek Rae ve Lee Dixon adlı kişiler yorumcu olacaktır. Bu açıdan çeşitlilik sahibidir. Çok ünlü bir besteci olan Hans Zimmer ve Amerikalı Vince Staples tarafından, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin marşının bir remixi, oyuna özel olarak yapıldı. Futbol oyunlarını seven oyuncuların en sevdiği serilerden birisidir FIFA. Ülkemizde çok yüksek fiyatlardan satışa çıkmaktadır ve bu nedenle Türk oyuncular maalesef orijinal almakta zorlanmaktadırlar. Bu nedenle sizlere korsan ancak ücretsiz sürümü sunuyoruz! Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: PES 2019


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7/8.1/10 – 64 BIT
 İşlemciIntel Core i3-2100 @ 3.1GHz or AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
 Bellek8 GB
 Ekran KartıNVIDIA GTX 460 1GB veya AMD Radeon R7 260
 Sabit Disk50 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 28 Eylül 2018
 Tür: Spor
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: CPY
 Boyut: 44.5 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir