"target="_blank"

FlatOut 2 Torrent İndir

 

FlatOut 2 Torrent İndir


FlatOut 2 Torrent İndir

FlatOut 2, Bugbear Entertainment adlı şirket tarafından geliştirilip, Strategy First tarafından yayınlanmıştır. Çeşitli araçları kullanarak rakiplerinize saldırdığınız, bir nevi çarpışan-araba oyunudur diyebiliriz. Yıkım, araç kullanımı ve yarış içermektedir. Stresini atmak isteyen oyunculara tavsiye ederiz. Çılgın sürücülerin olduğu bu oyunda kendinizi test edin. 1 Ağustos 2006 tarihinde bilgisayar için olan geliştirme aşaması sona erip, yayınlanmıştır. Herkese iyi eğlenceler.

FlatOut 2, BU PERSONELİN SÜRÜŞÜNDE HİÇBİR KAZA YOKTUR! Fakat birkaçına neden olmak isteyebilirsiniz. Bu yüksek hızlı yarışlarda, ne kadar çok hasar verirseniz sizin için o kadar iyi olur. Rakiplerinizi yıkın ve birinci olun! Yıkabileceğiniz milyonlarca obje! Küçük bir oyun olmasına karşın içerisinde tam on iki adet mücadele kampanyası içermektedir. Birbirinden farklı temalarda olan haritalar oyuna çeşitlilik katıyor. Aracınız ile rakiplerinizin aracına çarpın ve onların havada uçuşunu izleyin. Keyifli oyunlar.


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP/2000 XP SP2 / 2000 SP4
  İşlemci:2.0 GHz Pentium® 4
  Bellek:256 MB RAM
  Ekran Kartı:64 MB VRAM
  Sabit Disk:3.5 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 1 Ağustos 2006
 Tür: Yarış
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 3.14 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir