"target="_blank"

Football Manager 2019

 


Football Manager 2019, Sports Interactive tarafından geliştirildi ve SEGA tarafından Microsoft Windows, macOS ve Nintendo Switch platformları için 2 Kasım 2018 tarihinde dünya çapında piyasaya sürüldü. Futbol yönetimi simülasyonu türünde olan bir video oyunudur. Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi vardır. Tıpkı FIFA ve PES serilerindeki gibi, Türk oyuncular bu oyuna da büyük ilgi göstermektedir. FM 19, diğer Football Manager oyunları ile yine aynı özellikleri barındırıyor. Oyun, bir profesyonel futbol takımının yönetimini, bir menajer olarak sizlere verir. Oyuncular, futbolcularla sözleşmeler imzalayabilir, takımın finans yönünü kontrol edebilir ve takım oyuncularına moral konuşmaları yapabilir. Keyifli oyunlar!

Football Manager 2019 Torrent indir

Football Manager 2019 aynı zamanda gerrçek hayatın bir simülasyonudur da. Oyuncu bir futbol takımının başına geçecek ve yönetecek. Çeşitli faktörler, buna örnek olarak: Takım sahiplerinin yapay zekası ve yönetim kurulu. Bu oyun aynı zamanda seriye yeni özellikler de getiriyor. Buna örnek olarak, FIFA World Cup 2022’da yer alan video hakemliği asistanlığı (İngilizcesi: Video Assistant Referees) (VAR) gösterilebilir. Aynı zamanda bu oyun ile birlikte antrenman özellikleri elden geçirildi ve daha derin bir hale getirildi. Daha fazla antrenman özellikleri içermektedir. Diğer FM oyunlarının üstüne koyup, serinin en iyi oyunlarından birisi olmuştur. Metacritic web sitesinin verilerine göre 100 üzerinden 86 gibi yüksek bir puan almıştır. Oyuncular tarafından da %70 olumlu incelemeler aldı. Bu veri ise Steam adlı platformdandır. Aynı zamanda bu oyun ile birlikte ilk kez güncellenmiş takımlar yer alıyor. Bundesliga ligi lisanslı bir şekilde oyun içerisinde yer almaktadır. Eğer futbol takımı yönetimi türündeki oyunları seviyorsanız, bu oyun sizin için en ideal seçim. Uzun yıllardır bu seri gelişiyor ve oyuncuların beğenisini kazanıyor. Hala oynanmaya devam etmektedir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Football Club Simulator


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 (SP1), 8/8.1, 10
 İşlemciIntel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon – 2.2 GHz +
 Bellek2 GB RAM
 Ekran KartıIntel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT
 Sabit Disk7 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 2 Kasım 2018
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: FCKDRM
 Boyut: 3.3 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir