For The King Torrent İndir

 
For The King Torrent İndir

For The King Torrent İndir

Partin ile yola koyul ve isyanları bastır, stratejiler geliştir ve uygula. Benzersiz düşmanlarına karşı farklı özellikler, yetenekler kullan
 Çıkış Tarihi: 19 Nisan 2018
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 1 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler 
Hakkında  
 For The King Torrent İndir

For The King, IronOak Games adlı bağımsız şirket tarafından geliştirilip, Curve Digital tarafından dağıtılmıştır. Strateji, rol yapma ve Roguelike elementleri ile süslenmiş mücadeleci bir maceradır. 19 Nisan 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Tek oyunculu modda tecrübe kazanın ve her oynayışta yeni fırsatlar, mücadeleler ve ödüller kazanın. Kral bilinmeyen bir saldırgan tarafından katledildi. Şimdi, bir zamanlar barış içerisinde olan Fahrul krallığı şu an kaos içerisinde! Doğru kararların ile bu isyanlara son verebilir misin?

For The King, Kraliçe bu durum üzerine yapacak bir şey bulmadı ve isyanlar çıkmaya başladı. Geçici çözüm olarak oluşturulan partiniz ile yola çıkın, krallığı koruyun. Stratejinize göre isterseniz daha fazla yeri korumak için partinizi dağıtın veya tüm partinizi bir yere toplayın ve orada tam koruma elde edin. For The King‘de stratejiniz ölüm ve yaşam arasında fark yaratabilir! Sıra tabanlı bu oyunda özel yetenekleriniz ve benzersiz özelliklerinizi kullanarak savaşın. Maceracı unutma, sen bunu zengin olmak için ünlü olmak için veya köyün için yapmıyorsun, sadece krallığın ve kralın için yapıyorsun.

Tavsiye Oyun: Hello Neighbor   
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 64 BİT
  İşlemci:  Intel Core2 Duo E4300 (2 * 1800) / AMD Athlon Dual Core 4450
  Bellek: 4096 MB RAM
  Ekran Kartı: GeForce 8800 GTX (768 MB) / Radeon HD 3850 (512 MB)
  Sabit Disk: 3 GB kullanılabilir alan
Fragman

For The King Torrent İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir